אאא

העיתונאי לירן תמרי, כתב המשטרה והמשפט של 'ידיעות ירושלים', איבד אמש (שני) את הארנק שברשותו שהכיל כרטיסי אשראי, אלף שקל במזומן ותעודת לע"מ, לאחר שהמליצו לו על התפילה המיוחדת הוא מצא את האבידה.

תמרי, חיפש במשך שעות ברחובות ירושלים את האבידה, אך ללא הצלחה, עד שחבר שלח לו תפילה למציאת אבידה 'אמר רבי בנימין' - זמן קצר לאחר שנשא תפילה פנו אליו בפייסבוק אנשים טובים שמצאו את הארנק ברחוב עם הכסף בפנים.

"תשמע זה באמת סיפור על השגחה מטורפת", שיחזר לירן תמרי בשיחה עם 'כיכר השבת', "בבוקר משכתי אלף שקל מהכספומט ושמתי בארנק, לקראת שעות הצהריים איבדתי את הארנק ראיתי שהוא לא אצלי".

"חיפשתי ברחוב ומקומות שהייתי ולא מצאתי אותו, בשעה 5 בערב חבר אמר לי: 'תגיד את התפילה להשבת אבידה ותראה שתמצא אותו', אני בן אדם מאמין שמניח תפילין, אמרתי את התפילה 'אמר רבי בנימין' ושעתיים אחרי אני פשוט מקבל הודעה מבן אדם שאומר לי: 'מצאתי את הכרטיס שלך כרטיס אשראי'".

"האמת שלא כזה התלהבתי כי כבר ביטלתי את הכרטיס, אבל הלכתי ואספתי אותו, אחרי זה קיבלתי הודעה מעוד בן אדם שמצא את הארנק עם האלף שקל ועוד בן אדם שמצא את שאר הכרטיסים - הארנק הגיע אלי בסופו של דבר בחלקים חלקים מאנשים שונים".