אאא

המשטרה חוקרת חשד למקרה רצח בשכונת סנהדריה בירושלים, לאחר שנמצאו סימני דקירות על גופה שאותרה בביתה של משפחה המתגוררת במקום.

מהפרטים שהגיעו ל'כיכר השבת' עולה, כי לפנות בוקר (רביעי) הוזעקו כונני מד"א לדירה ברחוב אחינועם בעיר, לאירוע שדווח כאיבוד הכרה. בהגעתם לזירה החלו הפראמדיקים בפעולות החייאה, תוך כדי פינוי לבית החולים.

הרופאים בחדר המיון קבעו תוך זמן קצר את מותו של הגבר, בן 37, ממשפחה המוכרת למשטרה ולרשויות הרווחה בשל מקרים קודמים של אלימות במשפחה.

תחילה סברו החוקרים כי זהו מוות על רקע צריכת יתר של חומרים מסוכנים, אלא שלפני שעות ספורות התרחשה התפתחות דרמטית: "מידע שהגיע על בדיקות שהתבצעו בגופה, העלה כי יש בה סימני דקירה", אומר ל'כיכר השבת' גורם המעורה בפרטי המקרה.

בעקבות כך הגיעו כוחות משטרה לשכונה החרדית, מעבדה ניידת של זיהוי פלילי עשתה את מלאכתה במשך מספר שעות, בתוך הדירה ומחוץ לה, והגופה הועברה ל'אבו כביר' כנהוג במקרים מעין אלו.

מדוברות המשטרה נמסר: "נפתחה חקירה בעקבות אירוע בו במהלך הלילה פונה אדם (37) מדירה במרכז העיר לבית החולים, שם נפטר בהמשך. גופת המנוח הועברה למכון לרפואה משפטית באבו כביר".

 (ללא קרדיט)