אאא

ראשית, מוסד הנשיאות.

השבוע ראינו כולנו שמוסד הנשיאות והעומד בראשו - מיותרים.

נשיא שאומר 'אני לא מתערב פוליטית כי אסור לי', אבל הוא דוחף את האף, מביע דעה ומכריז מעל כל במה כי נכפה עליו לתת את ראשות הממשלה לבנימין נתניהו וגם לא רוצה להצטלם אתו ושולח את המינוי עם שליח, אז צריך להבהיר למר ריבלין - בית הנשיא הוא לא ממלכה פרטית שלך, הוא חייב להיות של עם ישראל, אתה לא יכול לנהל חשבונות אישיים תחת מעמד של נשיא.

אולי הגיע הזמן אחרי שבעים שנה לסגור את המוסד המיותר הזה שלא מביא כבוד למדינת ישראל.

אמר פעם הנשיא הראשון ויצמן, שבמקום היחיד שניתן לו לדחוף את האף זה במטפחת...

הייתי מציע לריבלין לצאת מבית הנשיא ולהתמסר להיסטוריה של משפחת ריבלין המכובדת שאותה הוא מבייש.

שנית, השלטון בישראל.

אולי הגיע הזמן להפוך את מדינת ישראל, שהיא המדינה ה-51 של ארה"ב, למדינה של שתי מפלגות, רפובליקנים ודמוקרטים. בכך, נחסוך הרבה כספים ותפקידים.

למחוק את מפלגות ש"ס ויהדות התורה, ש'אגודת ישראל' תחזור למה שהייתה לפני קום המדינה, תנועה קדושה שהקימו גדולי התורה בדורות הקודמים, ותפסיק להיות תנועה פוליטית וכך יפסקו המלחמות בין חצרות החסידים מי גדול יותר.

גם תנועת ש"ס תחזור להיות תנועה קדושה שהקים מרן הגר"ע יוסף  זצ"ל.

גם התנועות החילוניות יחזרו לאידאולוגיה של מפא"י וחירות ויתנהלו תחת שלטון רפובליקני ודמוקרטי. גם כל חברי הבית היהודי והתנועה הציונות הדתית יחזרו לתנועה עם אידאולוגיה של המפד"ל של פעם.

בחירות פעם בשבע שנים וכל 350 היועצים בכנסת יחפשו פרנסה אחרת.

לציבור בארץ ישראל נמאס מכל השחיתות מסביב להתנהלות חברי הכנסת.

הרעיון הוא הזוי, אף אחד לא יוותר על כיסא ויועצים וחוק נורבגי עלוב. אולי יספרו לנו אלה שנכנסים לכנסת בעקבות החוק הנורבגי, מה הם עשו בתקופה שהם היו בכנסת?!