אאא

טרגדיה קשה: ילד חרדי, כבן 6, אותר ללא רוח חיים ברכב הוריו, בחניון של קריית חינוך שדות נגב שבסמוך לנתיבות. חובשים ופרמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה שחשו לזירה ביצעו בו פעולות החייאה, אולם אלו לא צלחו והם נאלצו לקבוע את מותו במקום.

לדברי החובשים, גופו של הילד, שנותר זמן ממושך ברכב, היה חם מאוד למגע. הילד הוא אחיין של חבר כנסת מהליכוד.

פניאל בוסקילה חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה תיאר: "בסיוע חובשים נוספים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה בזירה. למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו".

חובש רפואת חירום במד"א מעוז ויברמן סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו לחניה. ראינו שבסמוך לאחד הרכבים מבצעים פעולות החייאה בילד כבן 6 שחולץ מרכב סגור לאחר ששהה בו זמן ממושך. הוא היה חם מאוד למגע, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

בר יוחאי דחבש, מפקד זק״א נתיבות שטיפל בזירה, אמר: "מדובר באירוע טראגי, ילד כבן 6 נסע הבוקר עם אביו לבית הספר בו הוא לומד והאב משמש כמורה, לקראת השעה 13:00 האב חיפש את בנו כדי להחזיר אותו הביתה וגילה שהוא כלל לא הגיע ללימודים. כשבדק ברכב גילה את בנו בפנים ללא רוח חיים, אזרחים במקום התחילו פעולות החייאה, לצערי פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צוות נתיבות טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה ומסייעים למשפחה בכל הנדרש״.

משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות המוות. כוחות משטרה רבים הגיעו לזירה. אביו של הילד שהה בזירת ההרג עם חוקרי המשטרה, שפתחו בחקירת נסיבות מותו.