אאא

עשרות גולשים ברשתות החברתיות, כדוגמת; אינסטגרם, טוויטר ופייסבוק, טוענים, כי בשבוע האחרון ראש הממשלה נפתלי בנט, יצא במבצע חיסולים כנגד כל בדל ביקורת כנגדו.

רוב החסומים שתיעדו את החסימה ברשת, נמנים על הצד הימני של המפה הפוליטית, ביניהם גם תומכים לשעבר של בנט, שמתנגדים אליו, לאחר שלטענתם, הוא הפך את עורו.

ברשת החלה החלה בשבוע שעבר מחאה, שתפסה בימים האחרונים תאוצה. מי שהתחילו את המחאה, הם אנשי התקשורת יגאל מלכה ואריאל אלחרר.

מלכה טוען, כי יש בידו מידע לא-מאומת, כי ראש הממשלה בנט חסם בשבועיים האחרונים מעל 15 אלף אנשים בטוויטר שהעזו לכתוב כנגדו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

לדברי מלכה: "אם רק נתאחד, נייצר פה כח צרכני עצום. אני מכריז בזאת על הקמת מועדון הצרכנות של נחסמי ימינה. בנט חסם אתכם? סילמן? שקד? ג`וב טוב כלפון? צרפו צילום מסך בתמונות ואתם בפנים. הוט, חבר, אשמורת.... מאחריכם!".

מלכה אף הוסיף וכתב נגד בנט: "את מי חסמת מנוול? מהצהריים אני ואריאל אלחרר מקבלים מאות פניות של אנשים שנחסמו. עובדי הייטק, אנשי צבא, אנשי רפואה שנלחמים בחזית הקורונה, בני משפחות שכולות, אנשים שהצביעו ימינה את מי הוא לא חסם? את אלו שהשתתפו בפרעות הציבור הערבי במאי האחרון! על מי אתה גיבור נפתלי בנט?".

יצוין, כי המחאה היא לא רק כנגד בנט, אלא כנגד כל חברי הכנסת של ימינה, שעל פי הטענה, הם החליטו לחסום כל מי שמביע כנגדם ביקורת. יחד עם זאת, לטענת הנחסמים, בנט, נזהר לא לחסום עיתונאים ומשפיענים.