אאא

טרגדיה קשה בעיר בית שמש ובקהילת חסידי תולדות אהרן עם היוודע פטירתה הטראגית של הילדה נחמה חווה וולס (יורוביץ) ע"ה שנפצעה אנושות מוקדם יותר מפגיעת רכב ברחוב נהר הירדן בבית שמש.

הילדה, תלמידת כיתה א' בבית הספר 'חינוך' בקריה החרדית בבית שמש, היא נכדתם של הרה"צ רבי אברהם יורוביץ זצ"ל מוויטבסק ושל הרה"צ הרה"צ יהושע אשר רבינוביץ.

לפני כחמש שנים היא התייתמה מאביה, האברך הרה"ח רבי אהרן יורוביץ ז"ל, שנפטר לאחר מחלה קשה, ולאחר תקופה נישאה אימה בשנית לבעלה, בן למשפחת וולס, וכעת נאלצת המשפחה להתמודד עם טרגדיה קשה נוספת בתוך מספר שנים ספורות רח"ל.

עד ראיה שנכח במקום התאונה מספר בשיחה עם 'כיכר השבת' כי רכב מסוג ג'יפ מסחרי פגע בילדה אשר חצתה את מעבר החציה, לעיני עוברים ושבים אשר הזעיקו את כוחות ההצלה אשר נאבקו על חייה במשך שעה ארוכה, לצד הפינוי לבית החולים, שם נאלצו הרופאים לקבוע את פטירתה הטראגית.

כזכור, מוקדם יותר היום נפגעה הילדה כשהייתה בדרכה חזרה מבית הספר, כשחצתה את הכביש ונפגעה מהרכב. כתוצאה מהפגיעה הקשה, איבדה הילדה את הכרתה.

דוד עמר חובש איחוד הצלה מסר: "הילדה איבדה את הכרתה כתוצאה מפגיעת רכב. בסיוע רופא מתנדב באיחוד הצלה הענקנו לה סיוע ראשוני תוך ביצוע פעולות החייאה. כמו כן הוענק סיוע בזירה לנהג הרכב שלקה בחרדה".

על מועד הלווייתה נעדכן כאן ב'כיכר השבת'.