"חוויה מרגשת"

השף הנודע סייר במסעדות המוכרות במגזר החרדי

לקראת פתיחת פעילות הקיץ של פפסי מקס, הגיע השף תום פרנץ לבקר במסעדות הנבחרות שישתתפו בקמפיין 'טופ היימיש פוד' ולהעניק את הנגיעה האישית שלו במנת המקס המיוחדת שתוגש בימי הפעילות (אוכל, שיווקי)

השף תום פרנץ בפלאפל בן יעקב (צילום: יחצ)

השף סבב במטבחי המסעדות המוכרות במגזר החרדי הדר גאולה, שטיסל, פורטובלו, פיצה ביט, פלאפל רבי עקיבא, צנעני, ופלאפל בן יעקב, שם העניק טאצ' אישי שלו למנה הנבחרת כמנת המקס.

בעלי המסעדות הביעו את הערכתם הרבה לפעילותו הקולינרית של פרנץ וציינו כי הם רואים בכך אות כבוד כי מסעדתם נבחרה לפעילות המבצע ולהגשת מנת המקס המיוחדת.

תום פרנץ ציין כי "זו הייתה חוויה לסייר במקומות האוכל הנחשבים במגזר החרדי, להריח ולחוש את האווירה " הוא הוסיף ואמר "השקעתי מחשבה רבה להתאים את המנה לאופי המסעדה והלקוחות. ואני נרגש לקראת התוצאה"

ביקור נחשב זה התקיים כאמור לקראת ימי הקיץ בהם יקיים מותג פפסי מקס פעילות מרעננת. הצרכנים יוזמנו למסעדות נבחרות המשתתפות בפעילות בו יוכלו ליהנות ממנות מקס מיוחדות עם נגיעות השף הנודע תום פרנץ במחיר מיוחד. בנוסף יתקיימו שיתופי פעולה והטבות נוספות עם מסעדות נבחרות במגזר החרדי.

ניידת ממותגת של 'פפסי מקס' תבקר ברשתות המזון בריכוזים החרדיים ותפתיע את רוכשי שישית פפסי מקס בשוברים לארוחות באחד המסעדות המשתתפות בפעילות, וזאת לצד פעילויות מרעננות נוספות.

מותג 'פפסי מקס' כבר הפך למותג המלווה כל סעודה של מצווה ומשדרג את הארוחה. מקסימום טעם ללא סוכר. פפסי מקס זוכה לכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית.

השף תום פרנץ בפלאפל בן יעקב
פלאפל בן יעקב
הדר גאולה
הדר גאולה
פורטובלו
פורטובלו
פלאפל רבי עקיבא
פלאפל רבי עקיבא
צנעני
צנעני
שטיסל
תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר