"כיכר הייטק"

ראיון: החסיד שהוסמך לרבנות ומפתח אפליקציות בצה"ל

מנחם דנה, חסיד חב"ד המוסמך לרבנות, התגייס לצה"ל ופיתח אפליקציה ייחודית למעקב אחר מלאי וסחורות • האם הוא יקים חברה באזרחות? צפו בראיון (טכנולוגיה, הייטק)

עולם חדש של ניהול מוצרים ומלאי ע"י אפליקציה אינו חלום אלא מציאות שפותחה על ידי חייל חרדי בצבא רס״ן מנחם דנה, מפקד בתי המלאכה בבסיס ציוד תל השומר חיל הלוגיסטיקה. דנה, חסיד חב"ד עם תעודת הסמכה לרבנות, התגייס לצבא והתקדם עד תפקיד רב-סרן בצבא.

האפשרות לשתף תמונה ולקטלג אותה באפליקציה שמסונכרנת בזמן אמת עם נתוני מלאי ו"מתממשקת" לרשת חברתית של קצינים וחיילים זאת מערכת ייעודית שפותחה ותוכננה על ידי שני אחים במהלך שירותם הצבאי. מסביר מנחם בראיון.

בעולם של מלאי וסחורות זאת אפליקציה ששווה הרבה, אז שאלנו את מנחם האם הוא מתכנן להקים חברה באזרחות ומה הדבר הבא שהוא עובד עליו.

• • •

ב'כיכר הייטק' מתארחים מידי שבוע מומחי טכנולוגיה, יזמים סדרתיים, משקיעי הון סיכון, ומנהלי קהילות הייטק, שידברו על כל מה שחדש בעולמות הללו, וכמו תמיד - יש קשר לעולם החרדי.

את התכנית מגישים ישראל גרוס, מייסד שותף בחברת L7 Defense - חברת הייטק גלובלית שמספקת פתרון הגנה מתקיפות סייבר לממשלות, בנקים וארגונים גדולים, ואברהם רפאל - חובב טכנולוגי, יזם ומשקיע.

לפניות: kikarhitech@gmail.com

צפו בפרק המלא

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר