פרופ' רן בליצר:

"כל ההדבקות עכשיו הן באשמת הזן הבריטי"

בתדרוך מיוחד לתקשורת חרדית שנעריך היום אמר פרופ' רק בליצר ראש צוות המומחים במגן ישראל וראש מערך חדשנות בכללית: ישראל נקטה בצעדים דרסטיים בתחילת המגפה וכל העולם צעד בעקבותיה, בזכות זה סיימנו את הגל הראשון עם מינימום נזק (קורונה, מקודם)

(צילום: יוסי רוזנבוים)

"מבצע החיסונים של ישראל הוא הצלחה שאף מדינה לא מתקרבת אליו. ציפינו לתוצאות פחות טובות בחיים האמתיים, אולם המציאות הרבה יותר טובה ומלמדת על היעילות הגבוהה של החיסון שזו דרמה די גדולה בעולם הרפואי", את הדברים אמר פרופ' רן בליצר ראש מערך החדשנות של כללית וראש צוות המומחים במגן ישראל בתדרוך מיוחד לתקשורת החרדית שנערך באולם דימול פלטינום.

המפגש המיוחד נערך היום לעורכים, עיתונאים ובכירי התקשורת החרדית בהשתתפות פרופ' רן בליצר ראש מערך החדשנות ומכון המחקר של כללית וראש קבינט המומחים של מגן ישראל. במהלך התדרוך הציג פרופ' בליצר את ההתמודדות הלאומית עם נגיף הקורונה, לצד התמודדות כללית עם מבצע החיסונים ועם היערכות לשימור ההישגים הרפואיים במלחמה נגד הנגיף. לאחר התדרוך נערכה הרמת כוסית לרגל חג הפסח עם מנכ"ל כללית פרופ' אהוד דודסון, ומנהל המגזר החרדי הרב אברהם קונסקי.

מנכ"ל כללית פרופ' אהוד דודסון סקר את השנה האחרונה, שנת הקורונה ואמר "אנו מתייחסים לציבור המבוטחים בסטנדרט אחיד, ומעניקים את השירות הכי מקצועי, כל אחד צריך לקחת אחריות ולדאוג לעצמו ולסביבה שלו, אנחנו מטפלים בחולים ועושים הכל כדי למנוע תחלואה. ובנוסף אנו עושים כל מאמץ להתאים את עצמנו לכל מגזר ובוודאי למגזר החרדי שבו יש צורך מיוחד להתאמה".

פרופ' דודסון הזכיר את אחוזי המתחסנים ואמר כי "92% ממבוטחי כללית מעל גיל 50 כבר מחוסנים, היעד היה להגיע ל-90% ועברנו אותו בהצלחה. גם בגילאים הצעירים, אנו מובילים עם אחוזים גבוהים מאוד. מעל 80% ממטופלי כללית מגיל 16ומעלה כבר התחסנו ואנחנו עושים כל מאמץ לחסן את הנותרים. המגזר החרדי הוא דוגמא לכלל המגזרים בישראל" סיים פרופ' דודסון.

הרב אברהם קונסקי מנהל המגזר החרדי בכללית אמר בפתיחת האירוע "כחלק מההתמודדות עם שברירי המידע שהגיעו לציבור בשנה החולפת הוצאנו בכללית ארבעה חוברות מיוחדות עם מידע מקצועי ומונגש למגזר החרדי שכתב פרופ' בליצר, זאת כדי להפחית את הפאניקה ולהציג מידע אמין ומדוייק. הנוכחות של פרופ' בליצר היא כבוד גדול לכללית ועזרה משמעותית למדינת ישראל ולהתמודדות שלה עם מגפות".

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר