"ואהבתם..."

"עזרו לי לא לקרוס" צפו בבקשתו המזעזעת של גר הצדק

אמש פורסם סרטון קשה לצפייה בו נצפה אהרון רפאל מרזייב מתחנן על חיי ילדיו. רפאל שעלה מקווקז והתגייר בגיל 20 נשא לאישה את רנית בעלת תשובה מבת ים • הבקשה שלו (חרדים)

בעל הדירה מאיים לזרוק אותו ואת משפחתו לרחוב (צילום: באדיבות המצלם)

משפחת מרזייב מתגוררת בשכונת בית ישראל בירושלים ומונה 3 ילדים.

זמן קצר לאחר נישואיהם פוטרה רנית מעבודתה בבנק כשהיא בחודש הרביעי להריונה הראשון.

מאותו יום חוותה המשפחה טלטלה כלכלית שהלכה והידרדרה עם כל חודש נוסף. כעת מאיים בעל הדירה לפנות אותם מיידית באם לא ישלמו את חוב השכירות. במילים פשוטות היוצאות מהלב מפרט רפאל סיפור משפחתי כואב ומבקש עזרה מאחיו היהודים.

לצפייה בסרטון הקליקו כאן>>>

שלוש שנים לאחר נישואיהם חבקו רפאל ורנית את ילדם השלישי משה שילה, אך השמחה היתה מהולה בעצב, יומיים לאחר הלידה נפטר אביה של רנית וכך נותרו לבדם ללא שום תמיכה.

"אבא של רנית נפטר לפני חודש, אין לנו משפחה או קהילה תומכת וגם ככה היינו חיים מהיד לפה, הגענו למצב שאין איך להאכיל את הילדים והרעב שלהם חותך לי את הלב.

הם גם צורכים אוכל מיוחד בגלל רפלוקס וזה עולה הרבה מעבר לסטנדרט. מעולם לא רציתי להיות לנטל או מעמסה, אבל כשאני מסתכל על התינוקות שלי שזכו להיוולד יהודים אני מבין שאין לי ברירה…" סיפר הגר.

רפאל עושה כל שביכולתו ע"מ לפרנס את המשפחה, אך זה לא מספיק ומצבם הכלכלי קשה ביותר.

כעת כאמור מאיים בעל הדירה לזרוק אותו ואת משפחתו לרחוב לאחר שלא הצליחו לעמוד בתשלום השכירות.

"אני ממש פונה ומתנן אליכם שתעזרו לי לא לקרוס שנוכל להישאר משפחה מאוחדת ולגדל את הילדים בנחת, אני מברך אתכם בבריאות איתנה ואושר ושמחה ונחת מכל יוצאי חלציכם, תודה רבה." הוא מבקש.

לתרומה הקליקו כאן>>>

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר