הצעירים התרגשו

השר כהן העניק אות הוקרה לצעירים עם מוגבלויות המתנדבים באיחוד הצלה

שר הרווחה והביטחון החברתי, מאיר כהן, העניק אות הוקרה לצעירים עם מוגבלויות המתנדבים בשירות לאומי באיחוד הצלה. הצעירים התרגשו לקבל מידי השר סיכה מיוחדת של איחוד הצלה על הפעילות הלוגיסטית שהם עושים ומסייעת למתנדבים שעוסקים בהצלת חיים (בארץ)

(צילום: יחיאל גורפיין)

השר כהן, ביקר לפני זמן קצר במטה הארצי של איחוד הצלה בירושלים. את הביקור הובילו מנכ"ל הארגון אלי פולק, היו"ר משה טייטלבוים, סמנכ"ל המבצעים דב מייזל ואחראי קשרי ממשל שבי רפפורט שהציגו לשר את פעילות המתנדבים בחירום ובשגרה.

השר התרשם מהעובדה כי מתנדבי הארגון מגיעים מכל גווני החברה בישראל וכי יהודים וערבים, חילונים וחרדים ועוד פועלים יחד להצלת חיים.

השר כהן אמר כי "אני מודה לאיחוד הצלה על הסיור וההזדמנות לפגוש את האנשים עצמם שעושים עבודת קודש מסביב לשעון ולראות בזמן אמת איך מתנהל אירוע, התרגשתי במיוחד לפגוש צעירים עם מוגבלויות אשר מתנדבים בארגון".

מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק: "אנחנו מודים לשר על הביקור ודבריו החמים. אנו בטוחים כי אנו יכולים לשתף פעולה עם משרד הרווחה ושירותים החברתיים ולתרום להרחבת שיתופי הפעולה בין אזרחי ישראל שמגיעים ממקומות שונים ומגוונים. כי הצלת חיים מאחדת את כל מי שהדבר בנפשו".

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר