צפו בשידור מהכפר הערבי

מעמד התפילה המסוגלת לישועות וביטול הגזירות

הערב יום חמישי חל יום ההילולא של התנא רבי חנינא בן דוסא, ובארגון 'חנינא בני' נערכים עורכים תפילה מיוחדת ואת הסגולה הבדוקה על ציון קברו בחצות, ערב ש"ק • צפו (חרדים)

יום ההילולא של התנא שהוא בכ"ו אייר , היסוד שביסוד חל השנה ביום ו' ערש"ק (צילום: באדיבות המצלם)

הערב נערכת ההילולא הגדולה של התנא הקדוש רבי חנינא בן דוסא זיע"א שהתפרסם בחייו כמי שפעל ישועות מעל לדרך הטבע, ורבים מבקשים לזכות להזדמנות הנדירה שבו כוחו של הצדיק גובר עוד יותר ביום ההילולה, ולזכות לישועות.

במשך מאות שנים התגלגלו אינספור סיפורי מופת על יהודים שהגיעו לציונו הק' ונושעו בדרך פלא. אולם בזמנינו הדבר לא מתאפשר לרוב בשל מיקומו של הציון השוכן בכפר עראבה בגליל, שבהוראת כוחות הביטחון רצוי לא להיכנס לכפר ללא תיאום מראש.

ארגון 'חנינא בני' מקיים מידי שבוע את הסגולה אשר נמסרה ע"י מרן הגאון הגדול רמ"ש אדלשטיין, ומזכירים את שמות התורמים במעמד הנשגב שנערך בציון הק' ע"י מנין אברכים ת"ח העורכים במקום סדר לימוד מיוחד שבסיומו מעתירים בתפילה ומזכירים את בקשותיהם הפרטיות של כל מי שתורם לארגון המעביר בכל ער"ש חלות ויין לעמלי תורה בכוללי שישי שבת.

סגולה נפלאה זו נמסרה כאמור ע"י מרן הגאון הגדול רמ"ש אדלשטיין שבמכתבו אף מתבטא "בטוחני שיועיל הדבר לפעול ישועות אף שלא כדרך הטבע".

כאמור, יום ההילולא של התנא שהוא בכ"ו אייר , היסוד שביסוד חל השנה ביום ו' ערש"ק. הסגולה הנערכת מידי שבוע, תתקיים גם בחצות יום שישי ביום ההילולא שכידוע כוחו של הצדיק גדול יותר ביום זה. משכך נערכים בארגון למעמד התפילה המרכזית שתיערך ביום המסוגל יום ההילולא הגדול ובשעה המסוגלת של ליל שישי אשר מדברי חז"ל למדנו את כח התנא דייקא בערבי שבתות כדברי הבת קול שענתה: "כל העולם ניזון בשביל חנינא בני והוא די לו בקב חרובין מערב שבת לערב שבת".

מידי יום מתקבלות עדויות ומכתבים בהם מגוללים התורמים סיפורי ניסים על ישועות שראו לאחר שהצטרפו לסגולה בתרומה למען לומדי התורה.

לצפיה בשידור חי ממעמד התפילה

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר