בשורה משמחת

מועצת הרבנות הראשית לישראל הכירה ואישרה את הרב רפאל מנת כרב הקונצרן של אסם

מנכ"ל קבוצת אסם נסטלה אבי בן אסאייג: "זוהי בשורה גדולה לקונצרן אסם שהרבנות הראשית לישראל הביעה אמון וסמכה ידיה על מינויו של הרב רפאל מנת שנבחר לרב הקונצרן" (אסם)

הרב רפאל מנת (צילום: יחצ)

לאחר תהליך שקיימה הרבנות הראשית לישראל נמצא כי חברת אסם נסטלה וכן הרב רפאל מנת רבה של החברה עומדים בכל הקריטריונים הנדרשים למינוי רב קונצרן , וועדת הכשרות ומועצת הרבנות הראשית לישראל אישרה את הרב רפאל מנת כרב קונצרן אסם נסטלה. זוהי בשורה והבעת אמון מלאה של הרבנות הראשית לישראל בחברת אסם נסטלה וברב רפאל מנת.

בעקבות המינוי אמר מנכ"ל אסם נסטלה אבי בן אסאייג :"אנו מאד מתרגשים, זוהי בשורה גדולה לקונצרן אסם שהרבנות הראשית לישראל הביעה אמון וסמכה ידיה על מינויו של הרב רפאל מנת שנבחר ע"י הקונצרן. שיתוף הפעולה בין אסם לרבנות בצורה זו יעצים ויחזק את נהלי הכשרות של החברה. רב הקונצרן הרב רפאל מנת יטפל וידאג לתיאום בין הרבנות הראשית לבין כל גופי הכשרות הנותנים כשרות לכל מפעלי אסם בארץ ובעולם".

הרב רפאל מנת מונה לרב קונצרן אסם לפני כ-3 שנים במקומו של הרב חרל"פ שהגיע לגיל פרישה. הרב מנת ניהל את מחלקת הכשרות ביישוב 'זיכרון יעקב' במשך כ-20 שנה ואחראי מערכת הכשרות בחיפה יחד עם רבה של זכרון יעקב הרב מרדכי אברומסקי שליט"א. כמו כן בעשור האחרון עמד הרב רפאל מנת בראשות המועצה הדתית בנימינה-גבעת עדה.

לתפקיד רב קונצרן אסם ישנו חשיבות רבה בהיבטים רבים, כמו מתן פיקוח כשרותי על ייבוא חומרי גלם ותוצרת חקלאית שמקורה בחו"ל, פיקוח על מפעלי החברה בארץ ובעולם, ייעוץ, הכוונה וחיזוק הקשר עם הרבנים המקומיים נותני הכשרות והבד"צים השונים בכל אתרי הייצור של 'אסם'.

קבוצת אסם, מהווה מופת לשמירה על כשרות על-פי כל דיני ההלכה. מערך הכשרות של קונצרן המזון המוביל בישראל, מפקח על תהליך הייצור של אלפי מוצרים שונים, במפעלים השונים בארץ וברחבי העולם, ואחראי לתפקוד כשרותי תקין לכל אורך התהליך. מערך זה, הפועל במקצועיות ובדקדקנות, מבטיח כי כל יהודי שומר כשרות, בכל מקום בעולם, יוכל ליהנות ממוצרי אסם-נסטלה ללא כל חשש

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר