ישראל במלחמהישראל במלחמה
מדהים:

איך הצליח להשיג תשואה משמעותית לכספי חסכון חתונת בנו?

אברך מירושלים שהצליח לחסכון מאות אלפי שקלים לחתונת בנו לא הצליח להשיג תשואות משתלמות ולא תנודתיות עד שהכיר את 'טריא' • כל הפרטים >> (פיננסים)

אילוסטרציה (צילום: שאטרסטוק)

יש מי שאולי יכנה את ההתלבטות הבאה כצרות של עשירים, אולם אין זה בהכרח מנת חלקם של מי שנחשבים עשירים.

לא מעט מבין הקוראים מצאו עצמם בסיטואציה שבה מצויים בחשבונות הבנק שלהם סכומי כסף לא מבוטלים שנחסכו למטרה מסוימת וכדומה, אולם בכל פרק הזמן הזה, הכסף מצוי בחשבון ללא שיניב תשואה.

אביגדור מירושלים מכיר היטב את התחושות ועוד זוכר את תחושת חוסר המעש בהם חש. היה זה לאחר שחסך מאות אלפי שקלים במשך השנים למטרת נישואי בנו. החסכונות נערמו אולם תשואה משתלמת לא הייתה בנמצא. אביגדור לא רצה לסכן את כספי החיסכון בהשקעות תנודתיות, עד שמצא את הפתרון של 'טריא', שמאז מניב לו תשואה בהשקעה סולידית ומעוטת סיכונים.

"בתוך שנים בודדות" מספר אביגדור, "הצלחתי להשיג באמצעות טריא תשואה שנתית מצטברת של 33.4% ב-5 השנים האחרונות*

אז מהי בעצם טריא?

'טריא' היא פלטפורמה יציבה ואמינה להשקעות סולידיות עם תשואות משתלמות המאפשרת להשקיע מכל סכום.

'טריא' מחברת בין לווים למשקיעים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומודל עסקי קהילתי ייחודי ללא תיווך בנקאי. כספי המשקיעים מתפזרים בין ההלוואות הרבות לפיזור סיכונים אופטימאלי ובהתאם להעדפות המשקיע.

ההשקעה נחשבת לסולידית ויציבה מאחר שהיא אינה תלויה בתנודתיות של שוק ההון.

המודל בנוי בצורה כזו: אתם משקיעים את הכסף בטריא במסלול לבחירתכם, הכסף שלכם מתפזר בין הלוואות רבות שניתנות ללקוחות. ההלוואות ניתנות לאחר תהליך סינון, ומרביתן כנגד בטוחות (כמו נדל"ן). ואתם מקבלים תשואה. לטריא היתר עסקה מהודר של העדה החרדית וכך יכולים המשקיעים לדעת כי השקעתם נעשית אף בצורה ההלכתית המהודרת ביותר.

אפשרויות ההשקעה כוללות הפקדה חד פעמית של כל סכום, גם אלפי שקלים בודדים וגם הפקדה חודשית בהוראת קבע מה שמחליף את תכניות החיסכון הבנקאיות

לפרטים נוספים: 9826* או השאירו פרטים כאן:

*תשואה ברוטו – לאחר הפחתה של כשלי אשראי וללא הפחתה של מיסים ועמלות. בין התאריכים 1.1.2017-31.12.22 האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ השקעות או תחליף לייעוץ כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה. החברה בפיקוח לפי חוק הפיקוח על השירותים הפיננסים (שירותים פיננסים מוסדרים), תשע"ו 2016. מס' רישיון 58971

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר