כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
אל תפספסו

ימים אחרונים לזכייה בכרטיס קבוצתי למתחם הקריוקי Coke מיוזיק של קוקה-קולה

רוצים ליהנות מחוויית מוזיקה בלתי נשכחת עם המשפחה או החברים? ימים ספורים נותרו להצטרף לפעילות הקיץ של קוקה-קולה וליהנות מחוויית מוזיקה קבוצתית מדהימה בבין-הזמנים (פעילות)

אל תפספסו את הפעילות של הקיץ (צילום: באדיבות המצלם)

פעילות הקיץ של קוקה-קולה מתקיימת זו השנה השנייה ברציפות, כמות המשתתפים שוברת שיאים וזו ההזדמנות האחרונה להשתתף באתגר המוזיקלי בהנחייתו המיוחדת של יואלי דיקמן ואולי לזכות בכרטיס כניסה קבוצתי למתחם הקריוקי Coke מיוזיק של קוקה-קולה עם הקבוצה שתבחרו: חברים, חברות, בני משפחה או כל הרכב אחר וליהנות יחד מחוויה שכולה מוזיקה.

במתחם הקריוקי של קוקה-קולה ייהנו המשתתפים גם השנה מחוויה מוזיקלית מקפיצה עם הרבה הפתעות, ואל חלקם אולי יצטרף בהפתעה אחד מגדולי הזמרים: ארי היל, בנצי שטיין, פיני איינהורן, שמחה פרידמן, אבי אילסון , יואלי דיקמן ועוד.

מה צריך לעשות בשביל זה? פשוט מאוד! רוכשים אחד ממוצרי קוקה-קולה זירו, דיאט או קלאסי ומתקשרים לטלמסר 9334*, מקלידים את הקוד המופיע על אריזת המוצר (בבקבוקים – על צוואר הבקבוק, ובפחיות – בתחתית הפחית), משתתפים באתגר המוזיקלי ועונים על שאלות שונות מעולמות המוזיקה. המשתתפים שיענו הכי הרבה תשובות נכונות בזמן הקצר ביותר יוכלו לזכות בכרטיס קבוצתי למתחם הקריוקי Coke מיוזיק!

רוצים להשתתף שוב? בשמחה! כל קוד נוסף של מוצר קוקה-קולה מאפשר לכם השתתפות נוספת באתגר ואולי לקבל כרטיס לחוויית המוזיקה של הקיץ!

שימו לב, האתגר המוזיקלי מסתיים ביום רביעי ט"ז בתמוז 5/7/23. במהלך ימי הפעילות אלפים כבר השתתפו וקיבלו הזדמנות לזכייה, ולכל מי שרוצה להצטרף אליהם, נותרו ימים ספורים בלבד כדי לנצל את ההזדמנות ואולי לזכות!

הזוכֶה או הזוכָה יוכלו לבחור קבוצה הכוללת עד 19 איש נוספים שיצטרפו אליהם. הם יכולים להיות בני משפחה, חברים, או כל מי שהזוכים ירצו לצרף אליהם לחוויית מוזיקה בלתי נשכחת.

לפרטים ולהשתתפות באתגר חייגו והיכנסו לקצב: 9334*

בכפוף לתקנון | ההרשמה לפעילות מותנית בהסכמה לקבלת דואר שיווקי | תקופת הפעילות: כ"ו בסיוון 15/6/23 עד ט"ז בתמוז 5/7/23 | ההשתתפות הינה מגיל 16 ומעלה | מותנה ברכישה ממגוון המוצרים כמפורט בתקנון הפעילות

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר