חתנו של שלמה ארצי תומך בפטור לחרדים מצה"ל

הדובר הוא יפתח קליין, שחקן פופולארי וחתנו של הזמר שלמה ארצי. קליין מגלה בראיון על מהפך שמתחולל בחייו: "אנו החילונים מפסידים"

יוני גבאי | כיכר השבת |
השווער, שלמה ארצי (פלאש 90)

"אני לא כועס על זה שחרדים לא הולכים לצבא, אני באמת מאמין שהם שומרים עלינו רוחנית". האחראי על ההתבטאות הזאת הוא לא אחר מאשר יפתח קליין, שחקן ישראלי פופולארי וחתנו של הזמר הנערץ, שלמה ארצי.

"אני מאמין שבזה שהם מתפללים הם עושים את העבודה שלהם. הם את שלהם עושים, אנחנו נעשה את שלנו. ולא יזיק לנו לאמץ כמה מהערכים שלהם".

קליין התראיין למגזין "רייטינג" ודיבר על המהפך שהולך ומתחולל בחייו. "אולי ביום מן הימים העולם החילוני כבר לא יספק אותי. זה לא מרתיע אותי ואין לי אנטי לזה, להפך", הוא מוסיף.

"גדלתי כחילוני גמור ואני לא יודע כלום - לא תפילות, לא חגים, לא מועדים – זה מביך. יש בי איזה כעס על ההורים שלי שלא נתנו לי את ההשכלה הזאת. בסופו של דבר אני חושב שאנחנו החילונים מפסידים.

"אצלנו חג זה כלום - יושבים לאכול ארוחת ערב ובזה זה מסתכם. יש לי חברה שחזרה בתשובה והיא כל הזמן מדברת על ההתעלות הרוחנית ועל הקדושה של הימים האלה, ואני יושב בבית ואומר ´עוד ארוחת ערב´.

"בסוף ההצגה ´ימי שלישי עם מורי´ יש לי מונולוג שאומר שבעולם שאני חי בו אין הבדל בין אמצע השבוע לסוף השבוע, כל הימים דומים, אין סוף, אין התחלה, שום דבר לא קדוש יותר, שום דבר לא מיוחד. זה נכון לגבינו, החילונים".

ולקליין, שמככב על בימות ישראל ובערוצי הטלוויזיה, היתה התלבטות כנה לגבי חינוך ילדיו שהוכרעה לאחרונה.

"הילדים שלי כל הזמן בחרדה שאני אחזיר אותם בתשובה. לקראת סרט אחר שעליו אני עובד נפגשתי עם הבמאית ועם המשפחה הדתייה שלה, והתרשמתי מאוד מכמה הילדים שלה מחונכים. חזרתי הביתה והודעתי שמעכשיו אני שולח את הילדים שלי ללמוד בבית ספר דתי".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר