"נזכור אותך תמיד"

משפחת נתניהו הקימה מצבה על קבר הכלבה קאיה

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, פרסם בדף הפייסבוק שלו את תמונת המצבה שהקימה משפחת נתניהו על קברה של כלבת המשפחה קאיה. "נזכור אותך תמיד", נכתב בה (אנשים)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
(צילום: מתוך דף הפייסבוק של יאיר נתניהו)

אמנם אין מספידים בחול המועד, אבל ככל הנראה יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לא זכר הלכה זו כשפרסם את מצבת קבורתה של כלבת המשפחה - קאיה, שמתה לפני כחודש מזקנה.

על המצבה נכתב: "קאיה הכלבה האהובה שלנו, נזכור אותך תמיד באהבה גדולה, משפחת נתניהו".

בניו של נתניהו היו קשורים מאד לכלבה הזקנה והבן אבנר אף קיצר את חופשתו בחו"ל וחזר לישראל כדי להיות איתה בימיה האחרונים כאשר מצבה הבריאותי הורע.

"תודה על שהיית הכלבה הכי טובה שיכולנו לבקש", נפרד אבנר בכאב מכלבת המשפחה שסבלה לאחרונה מפריצת דיסק ובעיה קשה ברגליים.

גם ראש הממשלה, פרסם לאחר מכן הודעת אבל נרחבת: "קאיה האהובה שלנו איננה. לפני חודשיים קאיה התמוטטה בעקבות פריצת דיסק בצווארה ששיתקה אותה. היא עברה שני ניתוחים קשים בניסיון לאפשר לה לחזור לעמוד על רגליה. אחרי טיפולי הידרותרפיה וטיפול בתא חמצן שלא צלחו, שלשום באנו כולנו - רעייתי שרה, יאיר ואבנר - להיפרד ממנה".

"כמה אושר ואור היא הביאה לחיינו. למדנו מקאיה מה זאת נשמה ותודעה של בעלי-חיים. שמחנו להעניק לה בית ומשפחה ובכך להאריך לה בשנים נוספות את חייה, והיא בחזרה העניקה לנו הרבה שמחה".

"בהזדמנות זו אנו קוראים לכל מי שיכול לאמץ בעלי חיים מבוגרים: תנו להם בית וחיים – ותקבלו מהם כל כך הרבה חום ואהבה".

"קאיה הייתה כלבה אלסקית גזעית שבעה דורות. היא נולדה בקיבוץ גבעת ברנר, זכתה בתחרויות יופי רבות וגילתה תבונה ורגישות יוצאות דופן. כל כך קיווינו שהיא תחזור אלינו, ותזכה לפחות פעם אחת בחייה לחוות שלג בירושלים".

"קאיה הייתה חלק ממשפחתנו. כמה גדול צערנו על לכתה מאיתנו. נזכור אותה תמיד", סיים בנימין נתניהו את הודעת האבל בשם משפחתו.

כזכור, לפני כשנתיים הוכנסה קאיה להסגר בן 10 ימים, במתקן של עיריית ירושלים, לאחר שנשכה את חברת הכנסת שרן השכל (ליכוד) ואת בעלה של סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי, במהלך טקס הדלקת נרות חנוכה במעון ראש הממשלה. עוד קודם, זמן מה לאחר שהובאה למעון, נשכה קאיה את ראש הממשלה בנימין נתניהו בכבודו ובעצמו, שנזקק בשל כך לקבל זריקת טטנוס.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר