6 חשודים נעצרו

כך פעלה הסחיטה ביישוב הערבי בצפון • צפו

שישה חשודים נעצרו הבוקר, לאחר שעלה נגדם החשד, כי סחטו זוכים במכרז פינוי והטמנת אשפה באזור אעבלין, בסכומים של מאות אלפי שקלים • כך פעלה השיטה | צפו (ארץ)

קובי רוזן | כיכר השבת |

במסגרת המאבק של משטרת ישראל נגד משפחות פשע בחברה הערבית, בחודשים האחרונים התנהלה חקירה סמויה ביאל"כ ביחד עם פקיד שומה חקירות מס הכנסה מרכז, בחשד לעבירות חמורות של סחיטה באיומים וקבלת דבר במרמה בתחום התברואה, הבוקר (שלישי) נעצרו שישה חשודים.

מחקירות המשטרה עלה החשד, כי גורמים עבריינים הקשורים למשפחת פשע, פנו לכאורה לזוכים במכרז פינוי והטמנת אשפה באזור אעבלין והעבירו להם כמה פעמים מסר מאיים, כי יפגעו בהם, במידה ולא יענו לדרישת הסחיטה - לשלם להם מאות אלפי שקלים בעקבות זכייתם במכרז.

בחקירה שבה הופעלו גם אמצעים טכנולוגים, עלה כי הזוכים במכרז להלן הנסחטים, חששו לחייהם ולחיי העובדים שלהם במטמנה ונאלצו לסגור את מפעל המטמנה.

עוד עלה כי הזוכים במכרז נאלצו לשלם לסוחטים מאות אלפי שקלים באמצעות שיקים, בעקבות האיומים שביצעו נגדם. על פי החשד את מאות אלפי השקלים שנסחטו, הלבינו הסוחטים בצ'יינג' ששיתף עימם פעולה - לכאורה.

הבוקר כאמור עם המעבר לחקירה גלויה, פשטו עשרות שוטרים מלהב 433, על בתיהם של החשודים בכפר אעבלין, וביצעו חיפושים ומעצרים של 6 חשודים. במהלך החיפושים בבתיהם ובצ'יינג' נתפסו סכומי כסף מזומן, 3 כלי רכב וממצאים נוספים.

"במסגרת החקירה וככל שיידרש, יובאו החשודים לדיון הארכת מעצר בבימ"ש השלום בגין החשדות: סחיטה באיומים, קבלת דבר במרמה, עבירות לפי חוק איסור הלבנת הון ועבירות עפ"י פקודת מס הכנסה", נמסר מהמשטרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות