סדק 'כחול לבן'

דיווח: אנשיו של בוגי יעלון נדחקים החוצה

אנשי מפלגת תל"ם בראשות יעלון מתוסכלים: "מסתכלים עלינו כמי שלא מביאים מנדטים, זה מעליב". בכיר בכחול לבן מאשר: "מתייחסים אליהם כטפילים". גורם ברשימה: "התחושה אצלנו היא שנפרדים יום אחרי הבחירות" (פוליטי)

בוגי יעלון (צילום: Tomer Neuberg/Flash90)

גורמים במפלגת תל"ם בראשותו של משה (בוגי) יעלון, שמרכיבה את 'כחול לבן', טוענים כי העבודה עם אנשי 'חוסן לישראל', ובמיוחד עם אנשי 'יש עתיד', אינה נעימה.

לפי הדיווח של דניאל רוט אבנרי, כתבת ועורכת ב'ישראל היום', המסקרת את 'כחול לבן', . גורם ברשימה אמר כי "האווירה ברשימה היא שהמפלגות נפרדות יום אחרי הבחירות", כאשר עיקר החיצים מופנים כלפי משה (בוגי) יעלון.

גורם בתל"ם אמר: "מסתכלים עלינו כמי שלא מביאים מנדטים, זה מעליב".

בכירים בכחול לבן לא הכחישו את טענות אנשי תל"ם: "הטענות של אנשי בוגי נכונות. תל"ם היא הזנב של כחול לבן, ובמפלגה שם יודעים את זה. הם לא מביאים מנדטים, יש אליהם ממש יחס של טפילים והם הילדים הלא מקובלים של כחול לבן. גם בישיבות שונות שנערכות בנושאים שונים לא ממש נותנים להם להתבטא, והתחושה כל הזמן היא של 'שבו בשקט, אתם בכלל לא מביאים מנדטים'".

לפי הדיווח, גורם ב'כחול לבן' סיפר עוד כי "כחול לבן מעולם לא התאחדה למפלגה, ויש סיבה לכך שהיא רצה כרשימה ולא כמפלגה מאוחדת. ראשי הרשימה, בדגש על לפיד, רצו לשמור שם את האפשרות ליום שאחרי".

גם מערך הדוברות והאסטרטגיה סביב לפיד ויעלון מופרד. בסביבת גנץ לא אוהבים שיאיר לפיד מתנהל כמועמד לראשות הממשלה מטעם עצמו וממשיך לנהל קמפיין עצמי, שכולל את הזנת התקשורת דרך אנשיו בקבוצה עצמאית ואי־תיאום פעולות עם קמפיין כחול לבן.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר