אחרי שעורר סערה

ח"כ אלמוג כהן מתנצל על הסרטון: "שגיתי, מבקש סליחה"

חבר הכנסת מעוצמה יהודית מתנצל על הסרטון בו תקף חברי כנסת שונים בקריאות קשות, ואומר: "שגיתי, אני מבקש סליחה מאזרחי ישראל" (חדשות פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(צילום: תומר נויברג, פלאש 90)

בריאיון הערב (מוצ"ש) ב'ערוץ 12' אמר חבר הכנסת אלמוג כהן כי הוא מתנצל על הסרטון שפרסם ועורר סערה ואמר: "שגיתי מבקש סליחה מאזרחי ישראל"

כהן אמר בריאיון כי הוא שגה בהתנלותו גם מול חברי הכנסת הערבים: "טעיתי בסגנון גם מול החכי"ם הערבים, אבל מה עם האמירות של בן ברק ומלינובסקי, מהם לא דרשתם התנצלות..."

כזכור, בעקבת סערת הסרטון שצילם ח"כ אלמוג כהן (עוצמה יהודית) במליאה במהלך ההצבעה על הרפורמה המשפטית, במהלכה עשה קולות של כבשים כלפי הח"כים הערבים, ח"כ מירב בן ארי, אמרה במליאה, כי היא לא סולחת לו.

כהן אמר במהלך השידור חי שערך במליאה בעת ההצבעה על החוק הראשון ברפורמה המשפטית, כי לבן ארי יש קול של ספונג'ה.

בן ארי אמרה בנאומה: "אלמוג כהן שלח לי הודעה ולא עניתי לו. זה לא מספיק! לא מתנהגים ככה, לא אליי ולא לחברי הכנסת הערבים שיש לי איתם ויכוחים בלי סוף. הם נבחרי ציבור ואתה נבחר ציבור, במקום לקחת את הכוח שנתן לך הציבור כל מה שאתה עושה, בטח בחודש האחרון, זה להתנהג בצורה מתחת לכל ביקורת".

בסוף נאומה הוסיפה חה"כ בן ארי: "אתה יכול לשמור את ההתנצלות לעצמך כי אני ממש לא סולחת. לא מתנהגים ככה". כהן הגיב לה בצעקות: "איפה את היית שאלו קראו לי נאצי".

גם אחמד טיבי הגיב על הסרטון ואמר: "מכובדי היושב-ראש", פתח ח"כ אחמד טיבי את דבריו, "אני מתעניין מה עמדת כבוד היושב-ראש בחברי כנסת שמדברים בשפה של כבשים במליאה, פועים. האם אדוני מעודד את התופעה, האם הוא מתנגד לה, האם מותר לנבוח כמו כלבים, למשל, במליאה או רק פועים כמו כבשים? איזה חיות מותר לחקות בקואליציה הזאת?".

טיבי המשיך ואמר: "האם יש חברי קואליציה שהם גם חברי כנסת וגם חברים בגן חיות? מה ההגבלות אם בכלל יש, והאם יש חברי כנסת שחצו את הקווים בלי שהיושב-ראש שם לב לכך? עמדתך אדוני מתבקשת. אני יודע שאתה חובב בעלי חיים. אני יודע שאתה חובב בעלי חיים גם".

היו"ר אמיר אוחנה הגיב: "חבר הכנסת טיבי. אני אנצל את עשר השניות שנשארו לאדוני, לומר ששעת נאומים בני דקה היא לא המוסד המתאים לשאול שאלות ליושב-ראש הכנסת. אבל אם הוא ירצה להפנות אלי שאלה במועד אחר, בוודאי אשמח לעשות זאת. חבר הכנסת יוסף טייב, ואחריו חבר הכנסת עופר כסיף".

אחד הח"כים אמר: "אני לא חושב שזאת באמת הייתה שאלה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר