מאחורי הקלעים

התמונה של השר גולדקנופף שמסעירה את יהדות התורה

שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף הצטלם השבוע עם השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר על רקע הריסת בתים לא חוקיים בנגב. ‏בסיעות הערביות זעמו: "למה לחגוג הריסות ועוד עם בן גביר". בדגל התנערו, ובסביבת גולדקנופף מיהרו להגיב: ״יש כאלו ששכחו שיש למדינה שטחים מחוץ לבני ברק" | פוליטי

ישי כהן | כיכר השבת |
התיעוד שהסעיר את טיבי (צילום: באדיבות המצלם)

‏בתחילת השבוע הגיע שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף להצטלם עם השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר על רקע הריסת בתים לא חוקיים בנגב.

‏בסיעות הערביות זעמו. "למה לחגוג הריסות ועוד עם בן גביר", תהו.

"השר גולדקנופף", צייץ אחמד טיבי, "במקום שתתעסקו בהריסת בתים לאוכלוסייה נרדפת בנגב, תמצא פתרונות ותכנון כשר שיכון האחראי על רמ״י ותקלו על התושבים. להזדנב לבן גביר? מביש".

השר גולדקנופף מיהר להגיב בציוץ משלו: "אחמד, אלו קרקעות ששייכות לאזרחי ישראל, משאב יקר ערך הנמצא בחסר ואחד הגורמים למחירי הדיור היקרים שאותם אנחנו פועלים להוריד. אם יש לך הצעות לפתרונות דיור לאוכלוסייה הערבית ובהתאם לחוק, אתה יודע שדלתי פתוחה".

‏ב׳דגל׳ נלחצו ומיהרו להתנער, בעיקר היו"ר משה גפני. מהסיעה הליטאית העבירו מסרים לח״כ אחמד טיבי שהם מסתייגים מהצילום המדובר.

הסיבה: ב'דגל' ‏מנסים כל העת לשמור על ערוץ שיתוף פעולה עם המפלגות הערביות, כשברקע חוק הגיוס, והרצון שהערבים יימנעו בהצבעה, לכל הפחות.

״אני מסתכל על התמונה וזה מעורר בי בעיקר רחמים", התבטא השבוע ח"כ בכיר ב'דגל', "לא יודע אם הוא מבין את המשמעות וההשלכות של התמונה הזו. למה להכניס אצביע בעין של מי שמשתפים איתנו פעולה?״, שאל.

‏מנגד, בסביבת השר גולדקנופף, דוחים את הביקורת של דגל ואומרים: ״יש כאלו ששכחו שיש למדינה שטחים מחוץ לבני ברק. השר יצא לעקוב אחרי הריסת מבנים שנבנו על קרקעות שנגנבו מהמדינה״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר