ורבים מעמי הארץ מתייהדים

בנו של בכיר חמאס: הצלתי את הגר"ע יוסף מהתנקשות

מסעב יוסף בן ה-32, בנו של בכיר חמאס ביהודה ושומרון, השייח חסן יוסף, מגלה כי הציל את הגר"ע יוסף מהתנקשות שתכננו לבצע מחבלים. בראיון מיוחד הוא אומר: "לעולם לא יהיה לכם שלום עם חמאס. האיסלאם, כאידיאולוגיה שמובילה אותם לא תאפשר להם זאת" (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
אילוסטרציה (פלאש 90)

מסעב יוסף בן ה-32, בנו של בכיר החמאס ביהודה ושומרון, השייח חסן יוסף, מגלה כי הציל את הגר"ע יוסף מהתנקשות שתכננו לבצע בו מחבלים מהחמאס והפת"ח.

הדובר, שהיה בכיר משתפי הפעולה עם השב"כ במשך 10 שנים מספר בספר חדש שחיבר, פרטים על כוונות המחבלים לפגוע בגר"ע יוסף וגם חושף שראש-הממשלה אריאל שרון השתולל אחרי הפיגוע בקו 2 בירושלים והורה לפגוע בכל איש חמאס שיזדמן.

את הדברים חושף העיתון "הארץ" שכתבו ריאיין את מסעב יוסף עם הופעת ספרו "בן חמאס" בארצות הברית, שם חי מסעב עם בני משפחתו, אחרי שהתנצר ועזב את האזור שלא במטרה לשוב לכאן.

"אני מכבד את ישראל ומעריך אותה כמדינה. אני נגד מדיניות של הרג אזרחים, או שימוש בהם כאמצעי להשגת מטרה ומבין שיש לישראל זכות להגן על עצמה. הפלסטינים, אם לא יהיה להם אויב להילחם בו, יילחמו זה בזה. בעוד כעשרים שנים, תזכור מה שאני אומר לך, העימות יהיה בין קבוצות שונות בתוך חמאס. כבר עכשיו הם מתחילים לריב על השליטה בכספים".

הוא מבטא בגלוי את התיעוב שהוא חש כלפי כל מה שמייצג את הסביבה האנושית שבה גדל: הלאום, הדת, הארגון. "אתם היהודים צריכים לדעת: לעולם, אבל לעולם לא יהיה לכם שלום עם חמאס. האיסלאם, כאידיאולוגיה שמובילה אותם, לא יאפשר להם להגיע להסכם שלום עם היהודים. מבחינתם המסורת אומרת שהנביא מוחמד נלחם ביהודים ולכן עליהם להמשיך להילחם בהם עד המוות. עליהם לנקום בכל מי שלא הסכים לקבל את הנביא מוחמד, כמו היהודים שנתפסים בקוראן כקופים ובני חזירים. הם מדברים במונחים של זכויות היסטוריות שנשללו מהם. בראיית חמאס, שלום עם ישראל סותר את השריעה ואת הקוראן, וליהודים אין זכות להישאר בפלסטין".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות