סוף שבוע בלתי נשכחבואי להטעין את עצמך בחופשת החלומות
כ' באדר א' תשפב | 21.02.22
האירוע שכל הנשים מחכות לו חוזר שוב בפעם השביעית: "רוקדות על המים" בלנארדו פלאזה בים המלח יוצא לדרך • מי תופיע ואילו חוויות מצפות לך? • סוף שבוע מעצים לגוף ולנפש בטיולים, סדנאות, הפרשת חלה, הרקדות ועוד • החופשה שלך מתחילה כאן (נופש)
אילוסטרציההכנה לר"ה: יש "מתכון מהיר" לזכות בדין?ורד שאלתיאל2
כל עסק מגיש בסיום שנה דו"ח רווח והפסד ודו"ח מאזן, ניתוח הדוחו"ת מלמד מה גרם בעסק לרווח או להפסד, מה כדי להמשיך לעשות, ומה כדי לשנות // כללים לראש השנה (ארץ)
הראש"ל: המכה הרוחנית קשה מהבריאותיתהראש"ל: המכה הרוחנית קשה מהבריאותיתישי כהן10
הראשון לציון, הגאון רבי שלמה משה עמאר, מזהיר כי המגפה הרוחנית שנוצרה כתוצאה מהקורונה וסגירת הישיבות קשה יותר מהמגפה הבריאותית וקורא לאברכים לאמץ תלמידים (TV)
רבני ב"ב לדרעי: הסכנה במלון - מג' עבירותרבני ב"ב לדרעי: הסכנה במלון - מג' עבירותאלי רוטמן43
במכתב חריג, הבהירו רבני העיר בני ברק לשר הפנים אריה דרעי, מדוע הם מתנגדים בתוקף לפתוח wi-fi וטלוויזיה אפילו לאלו המבקשים, "זו סכנה, מדובר באחת מג' עבירות (חרדים)
האקטואליות של המורה נבוכים • פרק ראשוןהאקטואליות של המורה נבוכים • פרק ראשוןהרב דוד ברייטקופף7
ספרו של הרמב"ם, 'מורה נבוכים', נותר עד היום עם תעלומה גדולה. מי שחקר את הספר במשך שנים - הוא הרב דוד ברייטקופף, שמעניק סקירה מקיפה ואקטואלית • מרתק (פסח)
צפו: המסע החסידי לציון של האדמו"ר הזקןצפו: המסע החסידי לציון של האדמו"ר הזקןחנני ברייטקופף
לרגל ההילולא של האדמו"ר הזקן שחל בשבוע שעבר, יצאה קבוצה חסידית למסע התחזקות מיוחד של שלושה ימים • הצלם מנחם חוטר התלווה למסע ומגיש גלריה רוחנית (חסידי)
וזאת התרומה אשר תיקחו מאיתם: בגשמיות וברוחניותוזאת התרומה אשר תיקחו מאיתם: בגשמיות וברוחניותמירי שניאורסון
כל אחת מאיתנו צריכה להבין שכדי להביא גאולה, היא צריכה לחיות בעשירות, עסקית ורוחנית. להיות מלאה בחומר, בדעת וברוח ולדעת שהגשמיות והרוחניות צריכות להגיע ביחד (אקטואליה)
חג השבועות. אילוסטרציההסגולות המיוחדות שנוהגות בחג השבועותהרב חיים פוקס9
פילון האלכסנדרוני מביא מסורת שמנהג האיסיים בליל שבועות להיות נעורים כל הלילה, אבל מהיכן ההבטחה ל"מי שלא ישן בליל שבועות ישלים שנתו"? ומהי סגולה לפרנסה (סגולות)
תודה, תודה, תודה!שנה חדשה: אומרות תודה כמו חנהמירי שניאורסון
מתברר שאפשר לשלב גשמיות ורוחניות, רגע לפני השנה החדשה אל תשכחי להגיד תודה על הישנה. ומה לומדים מהפטרת היום הראשון של ראש השנה?
הרב בצלאל כהןזמן אלול כאן. איך תדעו שטוב לילד שלכם בישיבה?כיכר השבת9
הדבר החשוב ביותר בזיהוי הקשיים בזמן הוא הקשר והאימון בין הנער להוריו. על הבן לדעת שהוריו חפצים בטובתו. חשוב לוודא שיש מבוגר משמעותי שהנער יכול לשתף בכל ענייניו (דעות)
שאלים.."חברה יקרה, הרגשתי חובה לספר לך למה הלכתי"ריקי בר
"הרב והרבנית מחליטים עבורי את ההחלטות הנכונות, מה שמעניק לי רוגע ושלווה, זכיתי להגיע לדרגה שגערתו של הרב מעניקה לי תחושת טהרה, ומילה טובה מהרבנית מעלה אותי בדרגה. אני זוכה להתכתב עם הרב בעניני אמונה וקדושה, דבר שרק הבנות הטובות זוכות לו" * מכתב שנכתב לחברה מתוך כת השאלים
שיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: איך מביאים את האור לנשמהשיעורו של המקובל רבי יעקב עדס: איך מביאים את האור לנשמהכיכר השבת15
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: איך מביאים את האור לנשמה ואיך משיגים כוחות על טבעיים • צפו בשיעור המלא (יהדות)
שיעורו של הרב יעקב עדס: רוחניות אלוקיתשיעורו של הרב יעקב עדס: רוחניות אלוקיתכיכר השבת12
"כיכר השבת" מגיש את שיעורו השבועי של המקובל הגאון רבי יעקב עדס • השבוע בשיעור: רוחניות אלוקית שמביאה את כל הדברים הטובים • צפו בשיעור המלא (יהדות)
היכל 'בית מתתיהו'. ארכיון"בעל הרהורים"; המסמכים הסודיים נחשפוישראל כהן122
תלמידי ישיבת "בית מתתיהו" נחרדו אל מול המסמכים של הצוות הרוחני שהכילו מידע אישי וסודי לצד ביטויים קשים - 'מתעניין בכדורגל', 'בעל הרהורים' ו'מתחבר לצעירים' (חרדים)
גם את חסויה?ע.רואה
אולי אנו מהנשים המחזיקות בביתן גמ"ח כזה או אחר המפורסם בדפי זהב העירוניים וזה גורר הרבה טלפונים ודפיקות בדלת, אולי אנו מהמתנדבות של עזר מציון הדורשות מהרכזת: אני מעוניינת לבשל ל'משפחה זקוקה' לפחות פעם בשבוע. אולי אנו מכבסות ומגהצות את מפות בית הכנסת ודואגות לתחלופה נקייה של המגבות. ואולי ואולי, אנחנו עדיין הנשים המובילות - את הבית שלנו!
כך אגיב כשילדי יגדל ויעמוד בניסיונות רוחנייםכך אגיב כשילדי יגדל ויעמוד בניסיונות רוחנייםמיכל סגל9
35 עוללים מדקלמים פסוקי תפילה במתיקות טהורה. תיעדתי כל רגע, שבעוד עשור, אם יעמוד ילדי היקר מול ניסיונות, אראה לו את המעמד ההוא, בו התפלל על הימים האלה ממש - על העתיד (טורים)
מליאת הכנסתהיכן טמונה סכנת 'שמד'?הרב דוד בלוך7
חברי הכנסת החרדים דואגים לרוחניותם של החילונים במדינה שלא יחללו שבת, שהגיור יהיה כהלכה ועוד, אך נמנעים מלסייע רוחנית ליראי ה' שאינם אברכי כולל. ולא תהיה כוהנת כפונדקית? (דעות)
קבר המיוחס לראובןגדולי ישראל לא היו בכורים במשפחההרב עמנואל צור4
״אל תותר, כי עלית משכבי אביך, אז חללת יצועי עלה״, וכי מפני שחטא ראובן נפקוהו מזכותו הטבעית על הבכורה? הרב עמנואל צור במאמר מרתק על בכורה, רוחניות וזכות טבעית (יהדות)
המדריך המלא: כך תאריכו ימיםהמדריך המלא: כך תאריכו ימיםהרב חיים פוקס22
רוצים להאריך ימים? הרב חיים פוקס במאמר מיוחד, עם כל הסגולות היותר ידועות והפחות מוכרות שייסיעו לכם להישאר כאן כמה שיותר זמן. וגם: כמה חשוב להאציל סמכויות? (סגולות)
קמע לשמירה נגד חגביםסגולה נגד ארבההרב חיים פוקס6
כך התמודדו בתימן מול הארבה, בעת שהיה מנסה לחסל את היבול: חכמי תימן כתבו נוסחה מיוחדת הכוללת תפילה נגד הארבה ומשמשת גם כקמיע. הרב חיים פוקס חושף (מדור סגולה)
האפיפיור הפורשהרב עדס חשף: מדוע פרש האפיפיוריוסף פאר35
המקובל הרב יעקב עדס: האפיפיור בנדיקטוס ה-16 קיבל ספר שהציג בפניו דרך לדבקות על טבעית, ולכן פרש מכהונתו "זה כמו שהוא אומר שהנצרות לא אמת" • האזינו (העולם הרוחני)
צפו: המופת של הרב יעקב עדסצפו: המופת של הרב יעקב עדסכיכר השבת
המופתים של הגאון הרב יעקב עדס כבר מוכרים, כעת, מתוך סרט להנצחת 12 חיילי צהל שנהרגו בפיגוע בחברון, מפקד חברון והקב"ט מגלים מופת נוסף של הרב (מעניין)
הרב פוקס מוכיח: שדים קיימים במציאותהרב פוקס מוכיח: שדים קיימים במציאותהרב חיים פוקס172
התגובות על הסגולה נגד חפצים שלקחו שדים הביאו את הרב חיים פוקס לכתוב מאמר נוסף, העושה סדר בנושא ומוכיח: שדים באמת קיימים במציאות. מרתק (סגולות)
הכוח של הנשיםז' באדר: כוח התפילה של נשות ישראלשרי לביא11
בז' באדר יש כוח תפילה אדיר, במיוחד לנשים. הסגולות שבשמיעת פרשת זכור בשבת הקרובה: סילוק פחדים, זיכרון וזרע בר קיימא. מאמר מיוחד (סגולות, רוחניות)
מרן הרב אלישיבגדולי ישראל בבית-חולים: סגולה לרפואתםהרב חיים פוקס9
על רקע מצבם הרפואי של גדולי ומאורי הדור, מגיש הרב חיים פוקס מאמר מרתק: סגולות וברכות הרבנים לחולים ולזקוקים לישועה, מהדורות הקודמים (חרדים, סגולות)
שלג (צילום: פלאש 90)השלג בירושלים על-פי סודות הקבלהכיכר השבת9
הקשר בין שלג שיורד בירושלים לסיום ימי השובבי"ם: הרב יצחק בצרי, בנו של המקובל הרב דוד בצרי, מסביר איך יודעים שעוונותיהם של ישראל התכפרו (בסגולות)

עוד כתבות

רוחניות

רוחניות יהודית היא טרנד חם לא סתם, עולם הרוח היהודי מספק מענה לשאלות העמוקות ביותר של התודעה. מדור רוחניות מביא לכם מאמרים על רוחניות יהודית שישנו את חייכם.

כיכר facebook
הרב חיים פוקס
הרב חיים פוקס
הרב פוקס מוכיח: שדים קיימים במציאות
כ"ד באייר תשעב172
אילוסטרציה (צילום: חב"ד און ליין)
יוסי וייס
חובה לקרוא: ח"י רוטל דברים בטלים
י"ב באייר תשע39