האם קיים סבסוד ללימודי אנגלית? YES

למעלה ממיליארד שקל בשנה משקיעים הישראלים בלימודי שפות זרות, 80% מהם לומדים אנגלית. בשנים האחרונות גדל שוק לימודי האנגלית ב-25% ומומחים מעריכים כי צפוי גידול נוסף ומשמעותי. האם ישנו קורס ללימוד אנגלית ברמה גבוהה, בשיטה ייחודית ובמסגרת המתאימה לציבור החרדי? האם קיים סבסוד ללימודי אנגלית? YES

שושי הלר | כיכר השבת |
אנגלית (צילום: shutterstock)

בשנים האחרונות רבים מהמגזר החרדי פונים ללימוד השכלה גבוהה. אולם, שילובם של סטודנטים חרדים בעולם האקדמי מלווה בלא מעט קשיים ואתגרים הנובעים בשל חוסר ידע בשפה האנגלית. נתון זה גורם לתהליך להיות ארוך יותר ויקר בעקבות קשיי קבלה ללימודים, שכר לימוד בעלות גבוהה מאוד באקדמיה וקשיים עתידיים במציאת עבודה. עד כה חרדים שרצו ללמוד באקדמיה היו צריכים לממן מכיסם את התשלום הגבוה מאוד של קורסי אנגלית.

המכללה החרדית ירושלים, הותיקה ביותר במגזר החרדי, בשיתוף עם המחלקה לעניינים ציבוריים -שגרירות ארה"ב, מאפשרים לציבור החרדי להשתתף בקורס אנגלית קדם אקדמאים בסבסוד שכר הלימוד. הקורס מועבר על ידי מרצים מהאוניברסיטה הפתוחה ובהתאמה לציבור החרדי ולרמת התלמידים שעל פי רוב הינה בסיסית ביותר. המכללה ראתה את הצורך בהקמת מערך קורסי אנגלית קדם אקדמיים כדי לעזור לחרדים, המעוניינים להשתלב ולהצליח בלימודים אקדמיים ובהמשך במקומות התעסוקה.

לימודי אנגלית במגזר העסקי ולמעלה ממיליארד שקל בשנה משקיעים הישראלים בלימודי שפות זרות, 80% מהם לומדים אנגלית. בשנים האחרונות גדל שוק לימודי האנגלית ב-25% ומומחים מעריכים כי צפוי גידול נוסף ומשמעותי. האם ישנו קורס ללימוד אנגלית ברמה גבוהה, בשיטה ייחודית ובמסגרת המתאימה לציבור החרדי? האם קיים סבסוד ללימודי אנגלית? YES

הפרטי פופולריים מאוד בישראל. על פי הנתונים ישראלים מוציאים מדי שנה למעלה ממיליארד שקל על לימודי שפות זרות כאשר 80% מהם לומדים אנגלית. בשנים האחרונות שוק לימודי האנגלית גדל ב-25%, ומומחים מעריכים כי צפוי להיות גידול נוסף משמעותי בשל ההתאוששות מהמיתון העולמי.

לכן מפתיעה במיוחד הידיעה כי הקורס המקצועי של המכללה החרדית ירושלים ניתן בסבסוד שכ"ל, וזאת בזכות שיתוף פעולה עם שגרירות ארה"ב. למסיימים קורס זה, ישנו יתרון משמעותי בקבלה ללימודים אקדמיים הן בתנאי הקבלה, והן מבחינת היקף השעות ותשלום שכ"ל שיידרש ממנו על פי ידיעותיו באנגלית.

הלימוד בקורס זה נעשה על פי השיטה של "בית דיאלוג" מבית לימודי ההמשך של האוניברסיטה הפתוחה הנחשבת לשטה ייחודית ובעלת הצלחות מוכחות בהקניית שפות. התאמת החומרים לרמת התלמידים חשובה במיוחד כדי להגיע לתוצאות החיוביות ולהעניק לתלמידים את יתרונות השפה האנגלית, על ידי העשרת אוצר המילים והביטויים, הבנה של הדקדוק מאחורי המשפט, חיזוק יכולות השיחה, פיתוח יכולות קריאה ועוד.

הביקוש הרב לקורסים אלו וההיענות הגבוהה של הציבור גורמים לפתיחת מספר קבוצות השנה על ידי המכללה החרדית ירושלים, הפותחת את שעריה, כבר למעלה מ-12 שנים, ומעניקה את כל היתרונות של האקדמיה במסגרת חרדית מובהקת.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר