כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מזל טוב ♥

"קרה לי נס מעל הטבע"; צבי יחזקאלי משתף בנס מלידת בנו

מזל טוב לצבי יחזקאלי ורעייתו מיטל על הולדת בנם השמיני בשעה טובה | בשיחה עם 'כיכר השבת' משחזר יחזקאלי את הנס שקרה בלידה ומדוע זה לא קרה בלידה ביתית (חדשות ברנז'ה)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
צביקה יחזקאלי בביתו (ארכיון כיכר השבת)

מזל טוב: צבי יחזקאלי, הפרשן לענייני ערבים של 'חדשות 13' וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת' ורעייתו מיטל חבקו ביממה האחרונה בן שמיני בשעה טובה ומוצלחת.

אלא שמאחורי הלידה המדוברת שהיתה בבית החולים 'שערי צדק', יש סיפור של נס גדול והשגחה פרטית.

"כל הלידות של הילדים הקודמים היו בבית", סיפר צבי יחזקאלי בשיחה עם 'כיכר השבת', "אלא שהפעם אישתי לא הרגישה טוב בכלל ובמרפאה התברר שאין לעובר דופק סדיר ומשהו לא מתפקד שם כשורה".

יחזקאלי הוסיף ושיחזר: "כשהגענו למחלקת יולדות בבית החולים 'שערי צדק' הרופאים הצליחו לייצב את המצב ולהציל את העובר, אחרי 15 הוא נולד בריא ושלם. זה היה נס של ממש".

לסיום אמר: "ביקשתי מכל החברים שלי שילכו להתפלל בקברי צדיקים ויקרעו שערי שמים שאישיתי תלד בשלום. כל לידה זה נסי נסים. מי היה מאמין שיוולד לי ילד שמיני בתוך 13 שנה, אבל ככה זה שבעל תשובה מריצים אותו מהבור כל כך מהר, כל החיים זה מעל הטבע".

כזכור, כפי שדווח בהרחבה ב'כיכר השבת', צבי יחזקאלי שיחגוג עוד שבועיים יום הולדת 53 ורעייתו מיטל חזרו בתשובה לפני שנים רבות ומאז הם מקיימים אורח חיים דתי, בני הזוג עם שמונת ילדיהם גרים בבת עין שבגוש עציון.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר