כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה

אתם בחו"ל ולא יודעים מה לעשות? אלו הפתרונות של פספורטכארד 

אתם בחו"ל או מתעדים לנסוע לחו"ל ומבולבלים, חברת הביטוח המובילה לנסיעות לחו"ל עושה סדר ומסבירה מה עליכם לעשות | אלו הפרטים המלאים שחשוב לדעת (תיירות)

בשיתוף פספורטכארד | כיכר השבת |

הערכות פספורטכארד לנוכח המצב הביטחוני

פספורטכארד האריכה אוטומטית וללא עלות נוספת את ביטוח הנסיעות מה 7.10 ועד ליום שישי ה 13.10.23 למבוטחיה השוהים בחו"ל וטיסתם בוטלה או נדחתה בעקבות המצב הביטחוני בארץ. 

מבוטחים המעוניינים לבטל את נסיעתם לחו"ל בימים אלה, יהיו רשאים לבטל את הפוליסה שלהם ולקבל החזר מלא על הפרמיה. למבוטחי פספורטכארד אשר גויסו בצו 8  ועקב זאת מבטלים את יציאתם מהארץ לחו"ל, ההרחבה של קיצור/ביטול נסיעה, כוללת כיסוי לביטול נסיעה עקב צו 8 בהתאם למסמכים הנדרשים, במידה ונרכשה הרחבה זו.

מבוטחים השוהים בחו"ל, ועקב המצב הביטחוני נדחתה טיסת החזרה לארץ, והם נזקקים לחידוש מלאי התרופות. מתבקשים לפנות לרופא מקומי ולבקש מרשם לתרופות הקבועות, ועם החזרה לארץ לשלוח את הקבלות על ביקור הרופא והתרופות, והתשלום יוחזר להם.

כמו כן, מבוטחים אשר טיסתם מחו"ל לישראל נדחתה מעל 90 דקות והם שוהים בשדה התעופה, יכולים להפעיל את שירות    PassportCard Flight Delay המאפשר להמתין בטרקלין באחד מ-650 שדות התעופה ברחבי העולם, במסגרת הביטוח של פספורטכארד וללא עלות נוספת. על בסיס הרשמה לשירות וקבלת השובר, יוכלו להמתין  בטרקלינים השונים, כולל  גישה חופשית לאינטרנט וכיבוד.

מפספורטכארד נמסר "נערכנו  מיידית על מנת להקל על לקוחותינו השוהים בחו"ל ואינם יכולים לחזור כעת לארץ, עם פתרון מיידי של הארכת הביטוח בחו"ל לטיסות שבוטלו, והפעלת שירות Flight Delay לטיסות שיש עיכוב בזמני ההמראה שלהן.  מוקד שירות הלקוחות של החברה נותן מענה למבוטחיה בכל שעה משעות היממה, וכן ניתן מענה בכל סוגיה לסוכני הביטוח הפונים לבירור ובשאלות לגבי מבוטחיהם".

ניתן ליצור קשר 24/7 עם מוקד שירות הלקוחות - בטלפון 972-98920930 , בווטסאפ 972-50-6708544

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר