'אני מאשים'

סגן ראש העיר אלעד אבי שטרן בראיון סוער

כשמנהיגי אלעד שמעו על הסגר שהוטל על תושבי העיר הם נדהמו, בטח כשקראו את המספרים של הנדבקים בעיר. לדבריהם, המספרים לא מדויקים • סגן ראש העיר, אבי שטרן, בראיון לישי כהן (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
מפיק: איציק אוחנה (ניהול אולפן: יוחנן בלייך)

סגן ראש העיר אלעד, אבי שטרן, האחראי על המאבק בנגיף הקורונה בעיר, תוקף בראיון באולפן 'כיכר השבת' את התנהלותה רשויות שלדבריו נכשלו ואף מובילים לגל תחלואה בציבור החרדי בשל העובדה שחולי הקורונה לא מפונים למלוניות. צפו בראיון המלא.

במהלך הראיון הסביר שטרן: "אלעד מבודדת והחולים שלה מבודדים, והיא תמשיך לטפס כי ישנה הדבקה בתוך המשפחות, התרענו על זה מראש. אמרנו למנכ"ל משרד הבריאות - אנחנו רוצים פינוי למלונות. יודעים למה לא נותנים לנו לפנות למלוניות? אין מלוניות במדינה".

"הצבא לא נערך", תקף שטרן: "משרד הבריאות לא נערך. אבל האשמה? על תושבי העיר אלעד. להגיד לנו תסגרו סגר בעיר עם 50 אלף תושבים, תדביקו האחד את השני, ואל תפריעו למדינת ישראל - זו תשובה מאוד טובה".

סגן ראש העיר מאשים כי: "מקבל ההחלטות מעולם לא ירדו לרמת השטח של הציבור החרדי, הציבור החרדי מורכב. אחת עשר נפשות בתוך בית של 80 מטר, מה תועילו בזה שלא תפנו למלוניות? נדביק את ה-11? יש אחד חיובי שאתם לא מפנים אז נגיע ל-11 חולים חדשים".

"אלעד הראשונה שתביא ותחלים, כבר היום יש מחלימים מהגל השני., למרות מדינת ישראל", הוסיף שטרן.

"לא הופקו לקחים", טען סגן רה"ע: "אנחנו למדנו מהגל הראשון - תפנו את החולים - לא תהיה תחלואה בפועל בעיר, לא יהיו נדבקים. לא תעשו את זה - אתם גורמים לנו לעלות בתחלואה, נקודה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר