באולפן 'כיכר'

ח"כ מתן כהנא מסביר למה לא השתתף בהפגנות | צפו בריאיון

ח"כ מתן כהנא, השר לשירותי דת לשעבר, מ'מחנה הממלכתי' התארח באולפן 'כיכר השבת' והתייחס לפיגוע בצריפין, רפורמת המשפט ושיחות המשא ומתן בבית הנשיא, ההפגנות, בחירת רבני ערים ומתווה מירון | צפו בריאיון המלא (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
(ניהול אולפן: אלעד זהבי)

ח"כ מתן כהנא, השר לשירותי דת לשעבר (המחנה הממלכתי), התארח לריאיון באולפן 'כיכר השבת' והתייחס לעצירת הרפורמה המשפטית והמשא ומתן בבית הנשיא. צפו בריאיון המלא.

תחילה הסביר כהנא את הסיבה שהוא עצמו לא משתתף בהפגנות ומדוע הוא לא מתחבר לזה: "אני לא הלכתי להפגנות, הרגשתי שפחות נח לי, הרגשתי פחות נח בהפגנות האלה. בחלק מההפגנות הרגשתי שזה הרבה יותר מאשר הרפורמה המשפטית. אני מאוד מתנגד לדרך שהרפורמה עוברת, אבל אני מאוד מאוד רוצה רפורמה".

על השיחות בבית הנשיא אומר כהנא: "זה בוודאי לא לצאת ידי חובה, אני חושב שגם בצד השני יש רצון להגיע להבנות.

ח"כ כהנא מדבר על הוועדה למינוי שופטים ואומר: "זה דבר שנמצא עכשיו שהוא יסוד היסודות שעומדים על הפרק. הוועדה הזו היא לא קודש קודשים במבנה שלה, מצד שני צריכים לוודא שהעקרונות הדמקורטים נשמרים". בהמשך הריאיון הסביר כהנא את ההבדל לשיטתו בין הישנויים שהממשלה הנוכחית מבוילה בוועדה למינוי שופטים לבין השינויים שהוא הוביל בוועדה למינוי דיינים.

ח"כ מתן כהנא בריאיון לישי כהן באולפן 'כיכר'

הח"כ מ'המחנה הממלכתי' מדגיש שסיעתו לא תלויה ב'יש עתיד': "אנחנו לא עובדים אצל יאיר לפיד, בני גנץ כבר הוכיח שישראל לפני הכל גם כשצריך לקבל החלטות לא פשוטות. מקווה שנגיע להסכמות שגם 'יש עתיד' יוכלו להסכים".

בהמשך הריאיון התייחס ח"כ כהנא לבחירת רבני הערים במשמרת של השר הנכנס מיכאל מלכיאלי מש"ס, העימות עם הרבנות הראשית וההחלטה למנות את השר מאיר פרוש להיות אחראי על מירון.

צפו בריאיון המלא

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר