לאומי מציע הטבות לתושבי הדרום

בנק לאומי יוצא בסדרת הטבות לתושבי הדרום והשפלה, לחיילים שגויסו בצו 8 ולעסקים קטנים שנפגעו • בין ההטבות, אשראי התארגנות ופסק זמן מהמשכנתא • כל הפרטים בכתבה (כלכלה)

אילוסטרציה (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)

תושבי הדרום חשופים לנזקים כלכליים קשים בשל מבצע 'צוק איתן', ירי הרקטות והלחימה הקשה סמוך לקו העימות. במיוחד לתושבי הדרום והשפלה יצא בנק לאומי במספר הטבות ללקוחותיו, הכוללות מספר כלים פיננסים שיאפשרו לתושבי הדרום והשפלה 'גשר' כלכלי עד לחזרת השקט לאזורנו. החל מהטבות לבעלי העסקים הקטנים כגון, הלוואה לתשלום חלויות שוטפות ועד לאפשרות מיוחדת ללקוחות פרטים לקחת 'פסק זמן' מהמשכנתא.

ללקוחות פרטיים באזור הדרום והשפלה

  • הלוואת התארגנות עד 30,000 ש"ח - ללא עמלת טיפול באשראי ובטחונות, ל-24 חודשים, עם אפשרות דחייה של 3 חודשים להחזר הראשון ובריבית אטרקטיבית של 1.5%+P.
  • "פסק זמן מהמשכנתא" זו אפשרות לדחיית תשלומי המשכנתא לתקופה של עד 3 חודשים,
    השירות יינתן לכם לא עמלה ובכפוף לקריטריונים של הבנק.

מיועד ללקוחות המתגוררים במרחק של 0-40 ק"מ מרצועת עזה. (גם שאר לקוחות לאומי למשכנתאות להם הלוואת זכאות יוכלו לבקש "פסק זמן מהמשכנתא" לתקופה של עד חודשיים, בכפוף לתשלום עמלה ע"פ לוח העמלות של הבנק).

אם אתם מעוניינים בדחיית המשכנתא יש לפנות למוקד שירות הלקוחות של לאומי למשכנתאות בטלפון 6062*. המוקד פתוח לרשותכם בימים א'-ה' בין השעות 8:30-17:00.

  • הטבות לחיילי מילואים – חיילי מילואים מכל הארץ המגויסים בצו 8, זכאים להלוואת התארגנות ופסק זמן מהמשכנתא.

ללקוחות העסקיים לאומי מציע את ההטבות הבאות:

  • לאומי בשיתוף עם קרן קורת מאפשר לעסקים קטנים שימצאו זכאים, לקבל הלוואה של עד 100 אלף ש"ח - בפריסה של עד 60 תשלומים, עם אפשרות דחייה של 3 חודשים להחזר הראשון ובריבית אטרקטיבית של 1.5%+P. בנוסף, הלקוחות ייהנו מהטבה של 50% בעמלת טיפול באשראי ובטחונות (רשימת היישובים הזכאים להלוואת קורן קורת נמצאת באתר לאומי)
  • הלוואה לתשלום חלויות שוטפות - הלוואה בסכום של עד 200 אלף ש"ח - בפריסה של עד 36 תשלומים, עם אפשרות דחייה של 6 חודשים להחזר הראשון, בריבית אטרקטיבית של P+1.75%. בנוסף, הלקוחות ייהנו מהטבה של 60% בעמלת טיפול באשראי ובטחונות.
  • הלוואת גישור להון חוזר – הלוואה בסכום של עד 200 אלף ש"ח - בולט עד 90 יום (קרן+ריבית) בריבית אטרקטיבית של P+1.25%. בנוסף, הלקוחות ייהנו מהטבה של 80% בעמלת טיפול באשראי ובטחונות.

כמו תמיד אנחנו לרשותכם בכל אחד מהערוצים הישירים של הבנק, שם תוכלו לקבל מידע או לבצע פעולות בחשבון 24 שעות ביממה.

גם עבור עסקים בעלי הסכם לתשלום עם לאומי יש הטבה

  • הקדמת תשלומים - עסקים בעלי הסכם לתשלום דחוי עם הבנק, מוזמנים להעביר את החשבוניות לבנק לצורך הקדמת התשלום, ללא תלות בתנאי התשלום הנקובים בהסכם מול הבנק.

לאומי מפעיל קו חם הפועל לטובת כל לקוחותיו בכל הארץ, בטלפון 5523*.

המוקד פעיל בימי א'-ה' בין השעות 06:00-24:00 וביום ו' בין השעות : 06:00-14:00.

בתקווה לימים שקטים יותר ובשורות טובות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות