אאא

נחמן עתיה בן ה - 11 ואחיו נתן הוזמנו  להתארח בסעודת שבת בבית משפחת סלע. אף אחד לא ידע כי הסעודה תסתיים ברצח של נחמן, על ידי אב המשפחה שרצח את רעייתו ושני בניו הקטנים. אחיו, נתן נדקר והצליח לברוח דרך החלון. החשוד נתפס על ידי צעיר מהמושבה כשנמלט למטע הסמוך לבית

ישראל עתיה, אביו, סיפר עם צאת השבת על הרגעים הקשים: "רצתי לזירה ודרשתי מהשוטרים שייתנו לי פרטים לגבי הבן שלי. השוטר אמר שהוא לא יכול למסור פרטים, אבל מהפנים שלו הבנתי שנחמן מת".

לדבריו: "הם היו מיודדים איתם. נחמן היה ילד נפלא, בליל שבת הוא לקח על עצמו את כל ספר תהילים והיום הוא סיים אותו. הוא הגיע לשם לסעודה, ולא חזר".

כאמור, גם בנו נתן נדקר אך הצליח להימלט דרך החלון. הוא אושפז בבית החולים רמב"ם: "נתן שהצליח לברוח מהחלון כרגע מנותח ברמב"ם. אני עוד לא יודע מה קורה איתו. אני יודע בחצאי שמועות שהוא ברח ברגל".

ישראל עתיה סיפר על השתלשלות האירועים בשבת ואמר: "בשבת בצהריים קיבלתי הודעה שבן אדם פה במגדל רצח את שני הילדים שלו ואת אשתו. ידעתי שהילדים שלי שהוזמנו אליו לסעודה היו צריכים להיות אצלו בבית. לא יכולתי להתקרב. הסברתי לאחד מעובדי מד"א שאני האבא של אחד הילדים שהיו שם".

ישראל סיפר כי הוא נשאל האם נתן הוא בנו הקטן: "אמרתי לו 'כן'. הוא אמר שהוא פצוע קל ובהכרה ובדרך לרמב"ם. ידעתי שיש לי שם עוד בן בזירה. חזרתי הביתה כדי לבדוק אם הוא הגיע הביתה כי אני לומד תורה בבית כנסת, בכולל. כשהבנתי שהוא לא בבית רצתי בחזרה למקום ודרשתי מהשוטרים שיתנו לי פרטים. הוא אמר לי שאני לא יכול לנדב לך פרטים, אבל הבנתי מהפנים שלו שהוא מת".