אאא

פאט הולמס, עורך דין ואביה של סמנתה, צעירה בת 20, הלך מידי יום לעבודה במשרד עורכי הדין שבו הוא מועסק, כשבתיקו נמצאת בובה שקיבל מבתו כשהייתה בת שנתיים, כך עלה מראיון שנערך איתו ועם בתו לאחרונה בוושינגטון פוסט. 

"סמנתה, בת ה-20, ניסתה לסיים לכתוב עבודה בקרימינולוגיה כשאבא שלה נכנס לחדר וביקש ממנה 'עצמי עיניים ותכניסי יד לתיק שלי'. סמנתה עשתה כדבריו, ושלפה מהתיק בובה פרוותית שנתנה לו כשהייתה בת שנתיים", דיווח העיתון.

"עדיין יש לך את זה?" היא שאלה את אביה בתדהמה, ומיד לאחר מכן צילמה אותו עם הבובה, ופרסמה את התמונה באתר הפופולרי "Reddit".

"כשהייתי בת שנתיים נתתי לאבא שלי את זה, כדי שאם מתישהו בעבודה הוא יתגעגע אליי, הוא יוכל להחזיק את זה ולחשוב עליי. 18 שנים אחר כך אבא שלי הודיע ​​לי שהוא עדיין לוקח את הבובה לעבודה שלו כל יום".

אבל לא רק לעבודה, גם בנסיעות העסקים שלו לקח פאט את הבובה שקיבל מבתו כחלק מהכבודה שארז למטוס. "לקחתי את זה לעבודה כל יום. הכנסתי את הבובה לתיק ולא סיפרתי לאף אחד שהיא שם" סיפר האב לוושינגטון פוסט.

הולמס סיפר כי בדרך כלל הוא לא הוציא את הבובה מהתיק שלו במהלך יום העבודה, אבל הוא תמיד היה בטוח שהיא נמצאת שם. "הנוכחות שלה הייתה מרגיעה", סיפר.

מחכים לילדה שתגרום לאבא שלה ללכת לעבודה עם בובה בגודל כזה (צילום: שאטרסטוק)
מחכים לילדה שתגרום לאבא שלה ללכת לעבודה עם בובה בגודל כזה (צילום: שאטרסטוק)
הגדלה

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"כשהיא נתנה לי אותה, היא אמרה לי להוציא אותה אם אני מרגישה בודד. אני לא אוהב להתרחק מהילדים שלי. אני חושב על הבובה הזאת כחלק ממנה שנמצא איתי תמיד".

הילדות של הולמס לא הייתה רוויה בבובות כאלו. ליתר דיוק, לא היו שם בובות בכלל. "גדלתי בבית של חמישה ילדים, אז אם היה לך משהו, זה לא היה שלך להרבה זמן. וכשהיה משהו, זה היה כדורגל או כפפת בייסבול".

הוא חזר לדבר על הבובה של בתו ועל החיבור שהיא יוצרת ביניהם, ואמר: "יש לנו ימים טובים וימים רעים, אבל אם אין לנו את המשפחה לצדנו, אין לנו שום דבר".

הולמס אמר כי הוא ימשיך לקחת את הבובה לעבודה איתו. והבת דווקא רואה בזה מעשה "מגניב". לדבריה: "שומעים על הרבה אנשים שאין להם יחסים קרובים עם האבות שלהם. אני אסירת תודה על אבא שלי".