אאא

ההכנות בעיצומן. רבנים חשובים כבר הודיעו כי ישתתפו במעמד התפילה העוצמתי שכבר התפרסם ברחבי הארץ והעולם כולו כמסוגל לישועות, במוקד הטלפוני המיוחד מתקבלות מדי יום מאות פניות מכל רחבי הארץ מאנשים המבקשים להתעדכן אודות ההסעות ודרכי ההגעה השונים.

ישנם גם המעדכנים כי הם לא יוכלו להגיע אך לא מוותרים על הזכות ששמם יוזכר בציון ביום ההילולא המיוחד ולכן מבקשים שאברכי הכולל יתפללו בעבורם.

גם מערך הלוגיסטיקה האחראי על אוהל הכנסת האורחים שיהיה במקום נערך עם עשרות אלפי ליטר שתיה קרה אלפי ארטיקים צוננים מאות קילו מאפים לתועלת הציבור הרב העתיד להגיע להילולא.

השנה חל יום ההילולא בליל שישי ומהוועדה המארגנת נמסר כי מניסיון העבר אנשים רבים נשארים במקום העצרת ללימוד "משמר" מיוחד לעילוי נשמת הרב וגם עליהם חשבו בצוות ההפקה וסירי טשולנט וקוגל ענקיים יוכנו בעבורם, כמובן שהחלק הרוחני בעצרת כבר תפס מקום של כבוד בעולם התורה ומידי שנה מספר המשתתפים בהילולא הולך וגדל.

קהל רב מכלל המגזרים עתיד לפקוד את קבר הצדיק: אברכים, ילדים, בעלי תשובה, דתיים ושאינם, הצועדים יחד לעבר ציון הקבר בהר המנוחות.

בשנה שעברה המשטרה לא עמדה בלחץ כשפקק ארוך השתרך סביב ההר ולכן השנה הופקו הלקחים והוסקו מסקנות משמעותיות שיבואו לידי ביטוי בשטח.

השנה, כאמור, מלבד מעמד התפילה ומשא גדולי ישראל יהיה במקום מעמד סיום הש"ס - כל התלמוד בבלי שנלמד בחודש האחרון ע"י האברכים במוסדות הרב לעילוי נשמתו. בנוסף יוקרנו הסרטות נדירות מדבריו המרטיטים של מרן זצ"ל על מסך ענק בעצרת.

ממוסדות הרב נמסר כי "כל מי שהשתתף פעם אחת בהילולא הקדושה לא מוותר ומגיע שוב יחד עם עוד מישהו המצפה לישועה אשר שמע על סיפורי המופת המפליאים אשר נקשרו בכוחו הגדול של בעל ההילולא זיע"א".