אאא

חשיפת "כיכר השבת" על שינויים דרמטיים באגף לחינוך חרדי בעיריית ירושלים, בראשו עומד איש ש"ס סגן ראש העיר צביקה כהן, מובילה הבוקר (חמישי) את ראש העיר ניר ברקת להיפגש עם יו"ר סיעת יהדות התורה בעיריית ירושלים, אליעזר ראוכברגר ולהודיע לו כי התכנית להעברת העובדים מהאגף לחינוך חרדי בוטלה.

כזכור, לפני כשבוע דרשו חברי 'יהדות התורה' לפגוש את ניר ברקת בשל "פירוק האגף", לטענתם בכך שמעבירים את מרבית עובדי האגף ומפזרים אותם בין אגפים שונים.

כאמור, היום נפגש ראש העיר ניר ברקת עם חבר המועצה אליעזר ראוכברגר והודיע לו כי סיכם עם מנכ"ל העירייה אמנון מרחב שהתוכנית לפזר את העובדים בין הקומות כדי לפנות מקום למינהלת הבינוי לא תבוצע.

על פי הסיכומים, לעובדי מינהלת הבינוי יחפשו פתרונות אחרים. ובכך לכאורה תמה הסאגה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כזכור, השבוע במעמד הנחת אבן הפינה למוסדותיו של הגאון רבי אייל עמרמי בשכונת הר חומה, הגיב ראש העיר ברקת ל'כיכר השבת' בנוכחות סגנו צביקה כהן ויו"ר ש"ס השר אריה דרעי, ואמר: "אנו נערכים לאלפי כיתות בשנה, הישג בלתי נקלט. הנחנו את התשתית לבאים אחרינו. הדבר הזה לא היה ניתן למימוש בלי הסיוע הגדול והשותפות אמת עם צביקה כהן".

"שמעתי כל מיני שמועות על מנח"ח (מנהל חינוך חרדי)", המשיך ברקת, "בדיוק הפוך! מנח"ח עם יכולות הרבה יותר גדולות גם בנושאים הפיזיים וגם בהשפעה על מנהל חינוך חרדי - גם אצל אשכנזים וגם אצל הספרדים".

ברקת הוסיף ואמר כי "אני מסיים קדנציה של 10 שנים, 5 שנים עם אשכנזי ועכשיו עם סגן מהמגזר הספרדי. אתם יכולים להיות מאוד גאים בצביקה, ההישגים לא נופלים בכי הוא זה. כל השמועות - אנשים מדברים, אנחנו עושים".