אאא

חתונת זוג מהגליל העליון הסתיימה בתחושה רעה במיוחד עבור האישה. מרבית האורחים מהצד של הבעל הביאו מתנות צנועות בלבד ואחרים שלשלו לכספת מעטפות ריקות. הנישואין הצליחו להחזיק חמש שנים, עד שהשבוע הוציאו הזוג את הכביסה המלוכלכת בתביעת גירושין שהגישה האישה.

שני בני הזוג, מורים בבית ספר תיכון, תושבי אחד הישובים בגליל העליון הכירו לפני כשש שנים במהלך הלימודים באוניברסיטת חיפה. הם נישאו שנה לאחר מכן ברב פאר והדר באולם אירועים מפואר בחיפה. למחרת החתונה התבררה הבושה הגדולה, כהגדרת האישה, כשאורחי הבעל שלשלו עשרות מעטפות ריקות וחלק גדול מאורחיו הביאו מתנות צנועות במיוחד.

האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוענת, כי מאז החתונה למעשה, חלה התדרדרות מתמדת ביחסים בינה לבין בעלה, אבל למרות הכל הם ניסו לשים את פרשת "מתנות החתונה" בצד.

לטענת האישה מבירור שעשתה עם קרובי משפחה לאורך השנים ,כדי לנסות להבין איך יתכן ש-200 אורחים כמעט ללא יוצא מן הכלל משלשלים מעטפות ריקות, התברר לה כי הוריו של הבעל במשך שנים נהגו להגיע לאירועים ולא להביא מתנות – ולעתים שלשלו מעטפות ריקות.

בתצהיר שהוגש לבית הדין הרבני טוענת האישה: "האורחים פשוט נקמו בנו בגלל התנהגותם המבישה של הורי בעלי. אני יכולה להבין את זה. כי במשך השנים שאנחנו ביחד למדתי שהוריו של בעלי קמצנים חולניים. לצערי גם בעלי מגלה סממנים כאלה ומנהל משטר טרור בכל מה שקשור לרכישת מצרכי מזון הביתה".

עו"ד סולן טוענת עוד כי האישה לא רוצה להמשיך לחיות בגיהנום הזה. "אני חיה תחת משטר של דיקטטורי מטורף. למשל עלי להודיע מראש מה אני מוציאה מהמקרר ולאיזה מטרות". הבעל טוען להגנתו, כי מדובר בעלילה. "אכן האורחים שלי הגיעו וכמה עשרות מעטפות היו ריקות, אבל זה לא הפריע לאשתי להמשיך לחיות איתי חמש שנים. בקרוב אני אצליח להוכיח את עילת הגירושין".