אאא

קבוצת צעירים המשתייכים לחוגי הקיצונים בשכונת רמת בית שמש ב', תועדה שלשום בלילה רודפת אחרי ארבע צעירות שעברו ברחוב בלבוש שאינו צנוע.

"ראיתי את המוות מול העיניים, את אחותי ריססו בגז פלפל", היא הוסיפה בכעס, לאחר שכבר הספיקה להגיש תלונה בענין, לתחנת המשטרה המקומית בעיר בית שמש.

יצוין, כי הנערה הודתה בראיון כי הלבוש של חברותיה שהיו איתה היה "די פרוץ", ובמקביל הוסיפה: "אני חייבת לציין שלא כל החרדים ככה".

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול אמר לגל"צ: "אנחנו זועמים על כל מקרה מהסוג הזה, המשטרה חייבת לשים מאחורי סורג ובריח כל אדם שמעז להרים את ידו על אדם אחר. אלימות אסורה, לפי התורה ולפי החוק".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מדוברות משטרת ישראל נמסר ל-ynet: "המשטרה רואה בחומרה כל התנהגות עבריינית מעין זו, בין אם על רקע מחלוקת סביב אמונות וערכים או כל נושא אחר, ופועלת בהתאם לאכיפה, חקירה ומיצוי הדין עם המעורבים".

"כל דיווח המתקבל במשטרה על הפרת סדר ו/או קטטה אלימה, נענה בתגובה נחושה ובלתי מתפשרת של המשטרה בשטח. למרות המציאות שלפיה ברוב המקרים לא מוגשות במשטרה תלונות על ידי קורבנות העבירה כמתבקש (כולל המקרה שבסרטון), המשטרה היא זו שפועלת באופן יזום לאתר ולמצות את הדין עם המעורבים ולמנוע אירועים מעין אלו".

"כך גם ביחס לאירוע שנראה בסרטון, בו עצרה המשטרה לחקירה חשוד אחד, ובהמשך צפויות מגוון פעולות חקירה נוספות - שמטבע הדברים לא נוכל לפרטן בשלב זה".

צפו בווידאו המקומם