אאא

שוב חג, שוב ערימות עיתונים בלתי נגמרות, שוב אותן מוספים מנופחים. אך נבירה קלה בערימה הבלתי נגמרת מגלה שמדובר באותה הגברת, אך בשינוי קל מהשנה הקודמת.

כתב 'כיכר השבת', אבי רבינא, הכין לכם ערימת מוספים אלטרנטיבית, הכל כמובן ברוח ההומור, אולם אין כמו הומור כדי לצבוע את המציאות האמיתית.

מוספי החג האלטרנטיביים

סוכת שלום - האדמו"רים האחים מגרוסברדין - ר' יום טוב יוסף ור' ישראל מרדכי - יושבים לכוס תה משותפת ומפוארת ומספרים על קרב הירושה הלוהט על קיטל הזהב של הסבא קדישא.
#תה השעה הזאת

אתרוגים מספרים על עצמם - חיים ולדר בסיפור מרגש לחג כולל 'בלעטלך' יחודיים ופיטם מעורר השראה.
#יהיה צהוב

לא ראה שמחה בימיו - ישראל גליס איש ירושלים, (ומירון) חוזר לגליון חג הפסח אז חזר לגליון סוכות שם סיקר בפעם המאה את שמחת בית השואבה כמובן... במירון.
#החליל כיצד?

אבוקות בידיהם - חונה דייטש, איש החסד והחזנות, בראיון חג נדיר על שמחת חתן וכלה + המנהג הוותיק "ריקוד תחיית המתים עם בקבוק על האף"
#חונה - קווים לדמותו

4 מינים - יתד נאמן מכנס 4 אנשי חינוך מובילים יחד הם ינסו לדבר על ליבו של ההדס - "הילד העדין".
וגם, טיפ להורים מאת הרב פומרנץ איש החינוך והחינוך איך לעבור את גיל ההתבגרות בשלום (רמז: דרכיה דרכי נועם).
#הלב משול לאתרוג

ובחג נידונים על המים - אחרי שראיינו אשכנזי ליטאי, גר סקנדינבי, (טייס לשעבר) חייב עורך העיתון לאזן עם מרואיין מזרחי... כאן, נשלף מר משה בובליל, מחזיק סרגל המדידה של הכינרת, ושוב רחוקים מאוד מהקו האדום.
#מחכים לאיזון

אושפיזין קדישין - העיתון שופע היצירתיות מושיב לשולחן אחד 7 אנשי חסד מ-7 ארגונים שונים העונים לשמות האושפיזין "חסדי אברהם", "אוהלי יצחק" וכן הלאה שם של אושפיז + חסד/אוהל/יד/בית
#כתבה נטולת יחצ

30 יום קודם החג - מגזין חג מוניציפלי ובו כל המתמודדים החרדים לראשות ערים יספרו על תמיכת גדולי ישראל דווקא בהם + בונוס סיפורי עשייה מוניציפליים.
#יהיה מרתק

ריבת האתרוגים - הרבנית קולדצקי מעניקה לקוראות את המתכון הייחודי והמדויק של ריבת האתרוגים מאת הרבנית בת שבע קנייבסקי "זכרונה לריבה" + סגולה לבנים ת"ח: מרק פיטמי אתרוגים.
#יהיה מתוק

לולב הגזול - תחקיר עומק על מחירי הערבות המאמירים כולל ראיון עם דמויות פיקטיביות מענף המינים המתראיינים בשמות בדויים לעיתון.
#יהיה מזעזע

הנוי והנצח + הפדות והפאראומן היודאיקה היהודית והחסידית יואל וקסברגר שוב בראיון חג נוטף כתרים רימונים ועיטורים מוזהבים, והפעם: מחזיק עור יוקרתי ללולב משובץ, רקיעי כסף טהור אחוז בחבלי בוץ וארגמן.
#כתבה מלכותית

אלה ברכב - יום בחיי רכב הפאר הנדיר והבלעדי של מרן הגר"ח קנייבסקי, כולל הנסיעה המרוממת, העצירות רוויות ההוד, התדלוקים השוטפים, והניקיון המרטיט.
#מעביר הילוך

רבן של כל בני התולע - הרב ויא לא חס על החסה ומוצא תולעים חדשות בגודל נדיר שעדיין לא נחשף.
#כתבה ירוקה

ענני כבוד - הרב שלום בער סורוצקין מספר בעוד עיתון על הסבל הנורא במחלקת הביזנס בדרך אל בית הנגיד.
#השמים הם הגבול

תרגיל כפל - שובו של התרגיל המסריח, כפול כל כתבי העיתון - מדברים לראשונה על איפה הם היו כשהניחוח התפשט
#מוסף חג ריחני

דירת קבע - מוסף ייחודי ומסעיר בו נשוב את עתודות הקרקע אותן סיקרנו במוסף חג הפסח, כעת נתעדכן בהתקדמות הבניה ובסבך הבירוקרטיה המרתק. הנאמן מצליח לשעמם אפילו יותר משבת אחה"צ
#בונים על השעמום

אגודה אחת - הקרע הפנימי נחשף - הקויישיקל המתפורר של אגודה כבר לא עומד בלחץ - איש ש"ס יהודה דניאב חובט בשלומי אמונים ולא חוסך בלשונו
#כתבה חגיגית ומצליפה

"הושענה מרוטת לחי" - יענקל כהן מנסה לשחזר באיזה צד קיבל את הסטירה המפורסמת בישראל (רמז: בעיתוני הפסח אחזנו בצד שמאל).
#כתבה מצלצלת

"אם תחנה" - חנוך זייברט מספר על התענוג בחניות האסורות + חשיפה בלעדית: למה מעדיף ראש העיר לחנות על מדרכות אפילו יותר מחניה באדום לבן
#כתבה מצפצפת מאוד