אאא

יממה לאחר הודעת יו"ר ש"ס השר אריה דרעי על החמרה משמעותית במצבו של השר לשירותי דת, דוד בן פרלה אזולאי, הנלחם בימים אלו על חייו, בכירי המערכת הפוליטית קוראים להתפלל לרפואתו של השר, המכהן בכנסת למעלה מעשרים שנה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בצהריים כי "בשם כל ממשלת ישראל ואזרחי ישראל אני מתפלל לרפואתו של השר דוד אזולאי".

הנשיא ראובן ריבלין מסר כי "יחד עם בני משפחתו וכל בית ישראל אני מתפלל לרפואתו של ידידי, יקירי השר דוד אזולאי. שוחחתי עם בנו היום ואנו מחזקים אותם בתפילה ותקווה להחלמתו".

יו"ר 'יש עתיד' ח"כ יאיר לפיד אמר כי הוא "מתפלל לבריאותו של השר דוד אזולאי".

ח"כ עליזה לביא (יש עתיד): "מייחלת ומתפללת לרפואתו השלמה והמהירה של ידידי השר דוד אזולאי. שנשמע בשורות טובות".

ח"כ חיליק בר (המחנה הציוני): "מתפללים ומייחלים לרפואתו השלמה והמהירה של חברנו השר דוד אזולאי".

ח"כ יהודה גליק (הליכוד): "מצטרף לתפילות איש ענו וצנוע ואוהב אדם. חוס ורחם ושלח לו רפואה שלמה בתוך שאר חולי עמך".

ח"כ ניסן סלומינסקי (הבית היהודי): "אני מתפלל לרפואתו המלאה והשלמה של השר לשירותי דת הרב דוד אזולאי הי״ו, דוד בן פרלה".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

כזכור, אמש חלה הידרדרות נוספת במצבו הבריאותי של השר דוד אזולאי הנמצא בביתו. יו"ר ש"ס השר אריה דרעי ביטל את לוח הזמנים שלו ויצא לצפון הארץ לשהות בסמוך למיטתו במהלך שעות הלילה.

דרעי ביקש מהציבור להתפלל לרפואת אזולאי ואמר: "אני קורא לציבור להתפלל ברגעים אלו לרפואתו המלאה והשלמה של השר לשירותי דת הרב דוד אזולאי הי״ו, דוד בן פרלה, הזקוק לרחמי שמים מרובים, והן אל כביר לא ימאס תפילת רבים". 

בצהריים, נשיא בית הדין הגדול, הרב הראשי, הגאון רבי דוד לאו ביקש מחברי בית הדין הגדול וצוות לשכתו שהגיעו לתפילת מנחה בלשכתו להתפלל לרפואתו של השר אזולאי.

הגר"ד לאו פנה לנוכחים ואמר: "בואו נומר תהילים בבקשה, לרפואתו של יהודי ירא שמיים, יהודי עם הרבה זכויות, שנמצא במצב קשה מאוד מאוד, רבי דוד בן פרלה אזולאי".