אאא

 ח"כ עפר שלח, יו"ר סיעת "יש עתיד" וחבר ועדת החוץ והביטחון, תקף את התנהלות הקואליציה והערכות על הליכה לבחירות מוקדמות ואמר: "הבחירות הבאות יהיו על ערכים. האם זה בסדר שהשלטון יהיה מושחת, האם זה בסדר שזנבות קואליציוניים כמו ליצמן וסמוטריץ' יקבעו לאן הממשלה הולכת".

בפתח דבריו התייחס שלח למתרחש בגבול עזה: "מה שקורה בעזה מוכיח שוב, שמי שלא יוזם ומוביל מוצא את עצמו מובל למצב גרוע יותר. ארבע שנים אנחנו אומרים לראש הממשלה שיוביל מהלך איזורי, שייתן לתושבי עזה אפשרות לחיים טובים יותר ויבהיר להם שמה שמפריע להם להשיג אותם הוא התוקפנות והטרור של החמאס. נתניהו לא עשה, ועכשיו החמאס הוא שיקבע אם תהיה מלחמה או לא. גם אבו מאזן מנצל את חוסר המעשה והעדר המדיניות של נתניהו כדי לדחוף אותנו למלחמה בעזה, שאין לנו מה להרוויח בה".

בעניין הבחירות המתקרבות אמר ח"כ שלח: "הבחירות הבאות יהיו על ערכים. האם זה בסדר שהשלטון יהיה מושחת, האם זה בסדר שזנבות קואליציוניים כמו ליצמן וסמוטריץ' יקבעו לאן הממשלה הולכת, כי את ראש הממשלה הדבר היחיד שמעניין זו ההישרדות שלו. אני מאמין שכשהבחירה תעמוד לפני הציבור, הוא יבחר באלטרנטיבה שאנחנו מציעים לחוסר המעש ואובדן הערכים של הממשלה הנוכחית".