אאא

פרויקט "פגישה אישית" - התוצאות.

לקראת חג הסוכות, ובמהלכו, עלינו פה ב"כיכר השבת" עם פרויקט 'פגישה אישית', בו התאפשר לכם - הגולשים - להגשים חלום, ולהפוך את הבחירה המסורתית ב"איש השנה", למפגש מיוחד עם אחת הדמויות, לשיחה אישית.

16 דמויות נחשבות הופיעו בפרויקט: הרבנים - הרב יגאל כהן, הרב אהרן מרגלית, הרב מענדל ראטה והרב חיים הורביץ; הידוענים - מיילך זילברשלג, מנחם טוקר, יגאל גואטה ומשה גלסנר; הפוליטיקאים - ח"כ אורי מקלב, ח"כ יעקב מרגי, ח"כ אורן חזן וראש עיריית בית שמש משה אבוטבול; המוזיקאים איציק דדיה, דוד פדידה, קליין&ברי ויואלי קליין.

לכל אחד מהגולשים ניתנה האפשרות להחליט עם איזה מהאישים הוא מעוניין להיפגש, לבחור בדמות זו תוך מילוי פרטיו האישיים - ולהיכנס כך להגרלה על מימוש הפגישה הנחשקת עם האיש המפורסם שיזכה במירב הקולות בקטגוריה אליה הוא משתייך.

אז זהו. ההצבעה ננעלה, והתוצאות לפניכם:

• הרב יגאל כהן, מזכה הרבים וראש מוסדות 'יביע אומר', קיבל את מירב הבקשות מהגולשים להיפגש עמו: 4490 מהם מאוד מעוניינים לשבת כמה רגעים במחיצתו.

הרב יגאל כהן (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק הרשמי)
הרב יגאל כהן (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק הרשמי)
הגדלה

• השדרן והמנחה מנחם טוקר, המקצוען, הוותיק והפופולרי שבאנשי התקשורת החרדית, הוא ה'ידוען' הנחשק ביותר, עם 3710 בקשות לפגישה אישית.

מנחם טוקר
מנחם טוקר

• חבר הכנסת אורן חזן, הססגוני ומושך האש שבין הח"כים בכנסת הנוכחית, זכה ל-4180 בקשות מגולשים סקרנים שרוצים לשוחח איתו.

אורן חזן
אורן חזן

• צמד המוזיקאים אלי קליין ואיצי ברי, המעבדים והמפיקים הנחשבים, זכו ל-2640 בקשות לשבת איתם לפגישה נינוחה וקצרה על כוס קפה.

אלי קליין ואיצי ברי
אלי קליין ואיצי ברי

יודגש, כי גם שאר 12 הדמויות המפורסמות האחרות שנטלו חלק בפרויקט הייחודי, קיבלו אלפי בקשות ל'פגישה אישית', רובן בהפרש זעיר מארבעת המקומות הראשונים.

בשבועות הבאים ייערכו תיאומים טכניים, מול לוחות הזמנים העמוסים של הרב יגאל כהן, טוקר, חזן וקליין&ברי, בניסיון לקבוע מועד נוח לפגישות המדוברות עם הגולשים. כשהענין יסוכם, תפרסם מערכת "כיכר השבת" את שמות הגולשים שעלו בהגרלה, כזוכים בפגישות מיוחלות אלו.