אאא

בסוף השבוע התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל מידי זוג קשישים, בעלים של חנות בשדרות הר ציון בתל אביב העובדים למחייתם בחנות המזון, על כך שנשדדו היום זו הפעם השלישית על ידי אותו חשוד, כמו כן' ציינה האישה כי בעלה שהיה בחנות ניסה להיאבק בשודד על מנת שלא יגנוב את הכסף מהקופה וכתוצאה מכך נפצע וזקוק לטיפול רפואי.

מייד עם קבלת הדיווח הגיעו כוחות משטרה שפגשו בזוג הקשישים ופינו את הבעל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים במצב קל (עפ"י גורמי רפואה) עם חבלות בפניו.

מחקירה ראשונית עולה, כי החשוד (22, ראש העין) אשר נוהג לבלות תכופות בת"א נכנס לחנות בשעות הצהריים וביקש לקנות שתייה. כאשר בעל החנות פתח את הקופה, ניצל החשוד את הרגע וגנב מהקופה אלפי שקלים וברח. כך עשה שוב בשנית כשחזר לחנות לבצע את זממו לאחר כשעה.

לאחר שהקשיש בן ה-80 הגיש תלונה מסודרת בתחנת המשטרה וחזר לחנות, נדהם לגלות כי מי שמחכה לו בחנות הוא לא אחר מאשר אותו גנב ש'ביקר' אותו קודם לכן ואף גנב מהקופה שוב בפעם השלישית, אך הפעם נאבק בו הקשיש וכתוצאה מכך נפגע בפניו ופונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

כאמור, חוקרי תחנת שרת פתחו בחקירה מאומצת לרבות איתור תמונת החשוד וכעבור מספר שעות בודדות בלבד של סריקות וחיפושים אחריו הצליחו לאתרו ולעוצרו לחקירה בסיומה נכלא.

בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו עד מחר (שני)