אאא

יהודה ותמר כדורי, הם בני הזוג שנמצאו אמש (ראשון) ללא רוח חיים, בדירתם בירושלים. ל"כיכר השבת" נודע, כי מדובר בבני זוג שחזרו עם משפחתם בתשובה לפני כמה שנים, ובניהם הינם תלמידי ישיבות. כדורי שימש כרואה חשבון בכיר לישיבות וכוללים רבים.

הם אותרו כשעל גופם סימני אלימות, בתוך ביתם בשכונת ארמון הנציב שבירושלים. צוות מד"א שהגיע למקום, מצא את השניים מחוסרי הכרה - ונאלץ לקבוע את מותם בזירה.

חקירת חוקרי משטרת ישראל ובהם אנשי המעבדה לזיהוי פלילי העלתה עד כה חשד כי בני הזוג נרצחו.

מהמשטרה נמסר אמש כי משטרת ישראל מפעילה את כלל הכלים והאמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותה על מנת להגיע לחקר האמת ולחשוד ברצח. בשלב זה, כלל כיווני החקירה נבדקים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

החקירה נערכת גם על רקע אירוע הדקירה בשכונה לפני ארבעה ימים, בו נפצעה נערה בפתח ביתה על ידי אלמוני. לפי דיווח ב'החדשות' אמש, אכן הכיוון הלאומני לא נשלל, ואף הוא נבדק ביסודיות בידי כוחות הביטחון כאמור במיוחד לאור אירוע הדקירה ברחוב הסמוך.

חובש רפואת חירום במד"א יואב פרנקל ופראמדיקית מד"א בר עזר, סיפרו: "כשהגענו לדירה ראינו גבר ואישה, כבני 70, שוכבים מחוסרי הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם".

מדוברות 'כבאות והצלה  - מחוז י-ם' נמסר: "לפני שעה קלה הוזעקו צוות לוחמי אש מתחנת 'איתרי' בדרום העיר, לדירה ברחוב אלקחי בארמון הנציב, בעקבות חשש לחייהם של זוג מבוגרים אשר לא יצר קשר עם בני המשפחה מזה מספר ימים. לוחמי האש השתלשלו אל תוך הדירה דרך מרפסת הבית, ובתוך הדירה איתרו זוג ללא רוח חיים".