אאא

יוסף מרדכי, ילד חרדי צעיר, חלה כבר שלוש פעמים במחלת הסרטן, ובחסדי שמים הצליח להתאושש ולהתרפאות. במוצאי שבת הבאנו ב"כיכר השבת" את סיפורו לאחר שעלה שוב החשש כי הוא חולה במחלה, בפעם הרביעית.

היום (רביעי) פרסמו הוריו כי בבדיקה האחרונה שנערכה ליוסף מרדכי, התגלה כי מתוך שני המקומות בהם היה הסרטן, במקום אחד זה נעלם לגמרי, אך במקום השני זה עדיין קיים כך שהילד יהיה במעקב בדיקות להמשך טיפול.

"יש מקומות שההצלחה בהם, אינה נמדדת לפי התוצאה הסופית, אלא לפי גודל ההשקעה למען המטרה", כתבו ההורים, "השקעתם מעל ומעבר בתפילות וברכות עבור בננו יוסף מרדכי, וזו היא ההצלחה שלכם".

"לשמחתנו ולצערנו, בבדיקה האחרונה ראו כי מתוך שני המקומות בהם היה הסרטן, במקום אחד זה נעלם לגמרי, אך במקום השני זה עדיין קיים, בשלב זה הילד יהיה במעקב בדיקות להמשך טיפול...", סיפרו ההורים.

לדבריהם, "אנו מרגישים שיוסף מרדכי, כבר לא יגיד 'אין לי יותר כח'... הוא תמיד יזכור לכם את כל התגובות המרגשות שכתבתם לו מהלב ומהנשמה, אתם אלו שנתתם לו מחדש - את הכח והתקווה, להמשיך להילחם במחלה בכל דרך".

"תפילות אינן הולכות ריקם חלילה, הן שמורות לכולנו בשערי שמים, וכל מה שעושה ה' הכל לטובה", אומרים ההורים ומבקשים מהציבור להמשיך ולהתפלל עבור יוסף מרדכי בן תהילה שמחה לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.

לצד זאת, הם פרסמו את תמונתו של יוסף מרדכי ועליה הכיתוב: "תודה, שנתתם לי את הכח להמשיך להילחם!".

כזכור, בפוסט מטלטל שכתב יוסף מרדכי ופורסם ב"כיכר השבת", הוא התחנן, רגע לפני הבדיקה הגרולית: "בורא עולם, בעוד כמה רגעים יכניסו אותי למכונה הזאת, לבדיקה גורלית בחיי, רציתי לבקש מימך משהו. שלוש פעמים, המכונה הזאת הודיע לי שאני ילד חולה סרטן, בבקשה, שהיא לא תודיע לי את זה בפעם הרביעית... שלוש פעמים, שמעת אותי זועק, די! די! די! בבקשה, אל תיתן לי לזעוק בפעם הרביעית...".

"שלוש פעמים, לקחת מראשי את כל השערות - תודה לך, שבשבועות האחרונים החזרת לי אותם, בבקשה, אל תיקח לי אותם בפעם הרביעית...", ביקש יוסף מרדכי והתחנן. "מאות שקיות כימותרפיה, ספוגים בדם שלי, מלא דקירות מחטים וניתוחים, פזורים בגופי, עור הבשר שלי, שרוף וחרוך מההקרנות, בבקשה, שאני לא ירגיש את כל זה בפעם הרביעית... שמונה שנים אומרים לי שאני 'ילד גיבור', אבל לך אני יגיד את האמת - אין לי יותר כח, לפעם רביעית...".