אאא

קרוב משפחה נוסף של הזוג  כדורי עוכב היום (שלישי) לחקירה באזהרה. מדובר באחיו של החשוד המרכזי. הוא עוכב בכניסה לבית המשפט כשהגיע לדיון בעניין אחיו שמעצרו הוארך שוב בשמונה ימים נוספים.

האח הובא היום בבקשה להארכת מעצרו ונציג המשטרה ביקש מבית המשפט להאריך את המעצר ב-10ימים.

עורך דינו של החשוד טען, כי אין כל התפתחות משמעותית בפרשה שמצדיקה את המשך המעצר. "בית המשפט מדבר רק על ניצוצות למניע לרצח, מה שמלמד שזה מה שיש להם בלבד - ניצוצות".

כזכור, ביום רביעי האחרון הותר לפרסום כי נעצרו בעל ואשה, קרובי משפחה של הנרצחים, חשודים במעורבות ברצח בני הזוג יהודה ותמר כדורי ז"ל.

מאז שוחררה האישה בתנאים מגבילים ואילו בעלה כאמור הובא היום לבקשה להארכת מעצר נוספת שנענתה על ידי בית המשפט.

בשלב זה חל איסור פרסום על פרטי החשודים, מלבד העובדה כי מדובר בבני זוג, קרובי משפחה של הנרצחים.

יצוין כי החשוד המרכזי ברצח מסר עדות במשטרה, עוד באותו הערב שבני הזוג נמצאו מתים בבתיהם, לאחר שהתגלו סתירות בגרסתו - הוא נחקר באזהרה ונעצר.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אחד מבני המשפחה אמר בפתח הדיון בבית המשפט ביום רביעי: "צריך להפעיל קצת הגיון ושכל מעבר לנימוקים הפשטניים והחוקיים. יכול גם להיות שהם תמימים, הוא אברך, כל הזמן לומד והיא מתעסקת עם הילדים. הם לא מנוסים בכל התכסיסים של בית המשפט ושל המשטרה. מאוד יכול להיות שאולי הם לא מדברים נכון ולא מתבטאים נכון. להתעקש על זה במקום לתפוס את הרוצח, זה נראה לי לא...".

כזכור, לפני למעלה מחודש, המשטרה מצאה את בני הזוג, הרב יהודה ותמר ז"ל, מתים בדירתם בשכונת ארמון הנציב בירושלים.

מדובר בבני זוג שחזרו עם משפחתם בתשובה לפני כמה שנים, ובניהם הינם תלמידי ישיבות. כדורי שימש כרואה חשבון בכיר לישיבות וכוללים רבים.
 
הם אותרו כשעל גופם סימני אלימות. צוות מד"א שהגיע למקום, מצא את השניים מחוסרי הכרה - ונאלץ לקבוע את מותם בזירה.