אאא

רוכב אופנוע חרדי כבן 19 נהרג הלילה (שלישי) בתאונת דרכים קשה בכביש 1, בסמוך למחלף שער הגיא. חברו כבן 25 שרכב עמו יחד, נפצע באורח בינוני עד קשה.

חובשים באיחוד הצלה סניף מבשרת ציון והסביבה ביצעו החייאה על רוכב האופנוע שנפצע באורח אנוש אך למרבה הצער נקבע מותו בתום מאמצי ההחייאה.

החובשים העניקו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לחבירו שרכב עמו על האופנוע ונפצע בינוני עד קשה והוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים.

משה טייטלבוים, מנכ"ל איחוד הצלה דיווח מהזירה כי "מדובר בשני צעירים שרכבו על אופנוע. אחד מהם נהרג וחבירו נפצע בינוני עד קשה. לאחר הטיפול הראשוני שהענקנו לו בזירת התאונה הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בירושלים".

חובש בכיר במד"א דניאל שפיצר סיפר: "בשול הימני ובמרחק של עשרות מטרים מהאופנוע סמוך למעקה הבטיחות במרחק של שכבו 2 הרוכבים כשהם סובלים מפגיעה רב מערכתית, צעיר כבן 19 היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בו פעולות החייאה אבל הפציעה הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. הפצוע השני שהיה במרחק של כ 20 מטרים היה בהכרה מעורפלת וטופל בשטח פונה במהירות תוך כדי טיפול מציל חיים לבי"ח כשהוא בהכרה מעורפלת".

(צילום: דוברות איחוד הצלה)
(צילום: דוברות איחוד הצלה)
(צילום: דוברות איחוד הצלה)
(צילום: דוברות איחוד הצלה)