אאא

ברוך דיין האמת: ר' צביקי ולדר ז"ל, בנו של הסופר החרדי חיים ולדר, נפטר היום (חמישי) לבית עולמו והוא בן 28 וחצי בלבד, לאחר שנים של היאבקות במחלה קשה.

בשנים האחרונות, שמו של צביקי היה שגור בפי כולם - "רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל", לתפילה לרפואה שלימה, בתוך שאר חולי ישראל.

אתמול, הידרדר לפתע מצבו של צביקי והוא פונה בבהילות לבית החולים תל השומר, שם אושפז. רבים התגייסו בתפילה וקבלה טובה לרפואתו, אך היום בצהריים הוא השיב את נשמתו לבוראה.

בשנה האחרונה הוטס ולדר מספר פעמים לחו"ל לצורך טיפולים מורכבים בניסיון לנצח את המחלה הקשה, אך כאמור, אתמול חלה הידרדרות חמורה במצבו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

שמו המלא של צביקי הוא "מאיר צבי" אך מהר מאוד נקרא "צביקי" בפי כולם. הוא בן בכור להוריו, ולאחר שחלה, הוסיפו לו את השם רפאל, על פי הוראת מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי.

כל מכריו מספרים כי למרות שנזדכך בייסורים קשים, היה אדם חביב על הבריות שהאיר פנים לכל אחד, והיה אהוב על כל סובביו ומכיריו.

בפטירתו, הותיר אחריו את רעייתו, בתו של רבי יעקב שקולניק, ואת שני ילדיהם.

ההלוויה תצא הערב בשעה 19:30 מביתו ברחוב מקובר - פינת חברון בבני ברק, ותעבור דרך בית הכנסת אלכסנדר ברחוב הרב קוק ודרך בית הכנסת מודז'יץ ברחוב רבי עקיבא בדרכה לבית העלמין סגולה בפ"ת.