אאא

חבר מועצת חכמי התורה, הגאון רבי דוד יוסף, יצא אמש (ראשון) במתקפה נגד 'יהדות התורה' ואמר: "למה כל בחירות הם באים כמו קבצנים לבקש את הקולות שלנו?!"

במהלך כנס בחירות ברחובה של עיר בבני ברק, בהשתתפות נשיא מועצת חכמי התורה, ראש הישיבה הגאון חכם שלום  כהן וחברי המועצת ואלפי משתתפים, נשא הגר"ד יוסף דברים חריפים כלפי אלו המבקשים להצביע עבור מפלגת יהדות התורה:

"רבותיי", פתח הגר"ד את דבריו: "אבי מורי היה פוסק הלכות. הוא פסק הלכה שחייבים להצביע אך ורק ש"ס ולא לשום מפלגה אחרת! למה להצביע ג'? למה רגשי נחיתות? יש לנו את שלנו! אני קורא לאשכנזים שיודעים את המפעלים הגדולים של תנועת ש"ס – תצביעו ש"ס!".

לדבריו: "בשנים האחרונות תנועת ש"ס בנתה בתי כנסת ומקוואות ברחבי הארת ב-700 מליון שקל! רק ש"ס עשתה את הדבר הזה! לתנועת ש"ס יש רשת חינוך נפלאה. יש לנו למעלה מ-200 תלמודי תורה, יש לנו 50,000 תלמידים.

"למה שנלך לרעות בשדות זרים? למה בכל בחירות הם הולכים כמו קבצנים ומבקשים את הקולות שלנו? מה הם חושבים להם? יש לנו את שלנו. יש לנו כבוד עצמי! אין לנו רגשתי נחיתות. כל ספרדי שיש לו טיפה כבוד עצמי מצביע אך ורק ש"ס. פסק הלכה!".

הגר"ד יוסף הוסיף: "כשאני שומע מה קורה בימים האחרונים, כיצד כל המפעל הגדול של מרן בסכנה אני חרד מאד, אתמול עמדתי על קברו וצעקתי, אבא, אבא, תעזור ותתפלל עלינו. אם הוא היה חי היום היה מתחנן ובוכה שחלילה המפעל הגדול הזה לא יקרוס. לא נשאר הרבה זמן. חייבים לנצל את השעות שנותרו כדי לפעול ולעזור".