אאא

לרגל הניצחון הגדול בבחירות של כבוד התורה, כשרבבות הוכיחו את הציות לדעת התורה של מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט"א, יוצאת רשת חנויות הבשר 'אשפר', העומדת תחת כשרות בד"ץ נווה ציון בנשיאות מרן ראש הישיבה, במבצע ייחודי וחסר תקדים.

'אשפר' הינה רשת הבשר והעופות היחידה הזוכה כבר עשרות שנים לכשרות המהודרת של בד"ץ נווה ציון בנשיאות מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט"א. כזכור, בסיור במשחטת העופות של 'אשפר' התבטא מרן ראש הישיבה ואמר: "אני סומך רק על בד"ץ נוה ציון המשווק ע"י אשפר".

המבצע הוא לעופות קפואים משחיטה של השבועות האחרונים, שהוקפאו בהקפאה עמוקה, כך שמקבלים עופות קפואים שהם בעצם טריים. ב'אשפר' כידוע, לא מתפשרים על האיכות, ומספקים אך ורק בשר ועופות מהזנים המשובחים ביותר.

בהנהלת רשת 'אשפר' אומרים: "לאורך כל השנים אנחנו צועדים לאורו של מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן, שהוא מדריך את דרכנו בכל פרט ופרט, ועוקב מקרוב אחר כל צעד שלנו. אך טבעי הוא, שכאות תודה והודיה עמוקה, נשמח עם ההישג הגדול וניצחון דעת התורה הקדושה. כזכור, מרן ראש הישיבה תמיד מורה לנו לפעול להורדת המחירים, כדי לאפשר גם לציבור האברכים ובני התורה, לענג את השבת בבשר ועוף איכותיים במחירים השווים לכל כיס, ובהתאם להוראתו אנו פועלים לאורך כל השנה".

ויש עוד מבצעים, כנסו>>