אאא

ההסתה המתמשכת של אביגדור ליברמן, יו"ר 'ישראל ביתנו', נגד הציבור החרדי, כשבשיאה הוא מצהיר כי המטרה שלו היא הקמת ממשלה בלי החרדים, תזכה למענה מתוחכם במיוחד מהמפלגות החרדיות.

לפי הדיווח של יהודה שלזינגר, הכתב הפוליטי של 'ישראל היום', במפלגות החרדיות מתכננים לליברמן "חיבוק דוב" של ממש ו"להודות לו" על שנים של שיתוף פעולה.

המפלגות החרדיות מתכוונות לחשוף לפרטי פרטים את כל שיתופי הפעולה שהיו לליברמן איתם לאורך השנים האחרונות, ובכך להוכיח עד כמה המתקפה של ליברמן נגד החרדים היא ניסיון נואש לגרוף מנדטים.

בנוסף, יחשפו החרדים תיעודים לאורך השנים, כשליברמן הרגיש בנוח לבוא ולצאת בבתי הרבנים והאדמו"רים או לחגוג יחד עם הציבור החרדי באירועים השונים.

בשורה התחתונה, ההסתה של ליברמן נגד החרדים והניסיון להפוך אותם לשק החבטות של מערכת הבחירות, לא יישארו ללא מענה אך לא יזכו למתקפה חוזרת כי אם קמפיין שיחשוף את כל שיתופי הפעולה של ליברמן עם החרדים.

גורם במפלגות החרדיות אמר ל'ישראל היום' כי "ליברמן רוצה קטטה עם החרדים, לא ניתן לו את זה. הוא רוצה שנתקוף אותו, הוא רוצה להפוך להיות כאילו מגן החילונים נגד החרדים, אבל ליברמן שקרן. כל השנים האחרונות הוא שיתף פעולה עם החרדים בכל כך הרבה נושאים. הוא משקר לציבור שלו ואנחנו נחשוף את זה". לדברי גורם במפלגות החרדיות: "לא היה בשנים האחרונות חבר כל כך טוב כמו ליברמן".