אאא

לאחר הגשת כתב האישום המחריד נגד מחמוד נזמי קטוסה מתפרסמים הערב (שני) פרטים חדשים על התקיפה האכזרית של הילדה החרדית בת ה-7 בסמוך לבית ספרה בעיר חרדית בבנימין. 

על פי הדיווח של משה נוסבאום בחדשות 12, לאחר הגשת התלונה נגבתה מהילדה עדות מפורטת על התקיפה האכזרית, אך היא התקשתה בפרטים מזהים על התוקף.

לאחר יומיים היא חזרה לבית הספר, תוך כדי שיחה עם המורה היא הצביעה על הנאשם, מחמוד נזמי קטוסה, 'זה הוא'. כזכור, הנאשם עבד בבית הספר. מחמוד הכחיש כל קשר לילדה ולמעשים המיוחסים לו, אך הוא נקלח לבדיקה ונמצא דובר שקר.

על פי הדיווח, לחוקרים לא היה ברור איפה בוצעה התקיפה, ניסו לבצע שחזור עם הילדה עצמה אך היא לא ידעה לספר על המיקום.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בחלוף כמה ימים, התייצב במשטרה תושב היישוב עצמו כדי לברר מדוע מחמוד נעצר. כשנשאל מדוע הוא מתעניין במעצר הוא השיב שמחמוד בעיצומו של השיפוץ בביתו. החוקרים, שהגיעו לבית,  מצאו דמיון לעדות של הילדה.

מוקדם יותר אמר עו"ד חיים בלייכר, המייצג את משפחתה של הילדה, בשיחה עם "כיכר השבת" כי: " במהלך עבודתו של הפלסטיני בבית הספר הוא נהג להביא לה סוכריות ולהתנהג אליה בחביבות מופגנת, לשם מטרה אחת, אותה ביצע לבסוף: "החשד הוא, שעובד בית הספר חטף את הילדה בת ה-7 ברכב, לאיזשהו בית באזור, ושם ביצע בה מעשים חמורים".

באשר לחבריו של הנאשם, שהיו חלק מהתקיפה, אמר הפרקליט: "להבנתי, אלו אנשים שנמצאים במגע קבוע, כזה או אחר, עם תושבים באותה עיר. לכן כל כך חשוב לתפוס גם אותם".