אאא

היינו רוצים להאמין שהסטריאוטיפים השכיחים על בני דור ה-Y (אלו שנולדו במהלך שנות ה-80 ושנות ה-90 של המאה העשרים) הטוענים שהם עצלנים, אנוכיים ומכורים לטלפונים שלהם - שקריים לחלוטין, אבל יש נימה של צדק בהם.

אממה, בעלי דרישות מוגזמות ולא ראליות מעצמם? זו בהחלט תכונה שלא היינו ממהרים להוסיף לקורות החיים שלהם (המסוגננים במיוחד, יש לציין), אולם מי אנחנו שנתווכח עם סקר חדש שתוצאותיו מגלות שהם נוטים לעבוד גם בזמן הפסקת הצהריים שלהם?

כן, לא תאמינו, על פי בדיקה של חברת "טורק", יצרנית של כמחצית מהמפיות המשמשות את תעשיית המזון האמריקנית, מילניאלים מרגישים יותר לחץ לא לקחת הפסקת צהריים מעמיתיהם.

זה עניין גדול, שכן עובדי המילניום מהווים את הדור הגדול ביותר כיום בכוח העבודה בארה"ב והסקר גילה כי 37 אחוזים עצומים ממנו לא יוצאים להפסקה בארוחת צהריים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'להיות בריא ולהישאר בריא' ותישארו מעודכנים

כמו כן, הם נוטים להאמין, פי שלושה מדור הבייבי בום, (שנולדו בין 1 בינואר 1946 ל-31 בדצמבר 1964) שהקולגות שלהם ישפטו אותם באופן שלילי אם יקחו הפסקת צהריים קבועה. (ואלו חדשות רעות מאד, אנשים.)

ג'וי באואר, תזונאי, אמר בהודעה לעיתונות על הסקר, שהיתרונות הבריאותיים של הקצבת פסק זמן רחוק משולחן העבודה, כדי לסעוד ארוחת צהריים, הם רבים וכוללים מצב רוח חיובי יותר, ריכוז מוגבר, יעילות גבוהה וסיכוי מופחת לחוות שחיקה.

אז, קדימה, כל אותם יצורים תמוהים (סורי) שמתביישים לצאת מהמשרד לארוחת צהריים, בבקשה, עשו טובה לעצמכם ולכו לאכול. ההפוגה הזאת מגיעה לכם ביושר.